Americký časopisTime zaradil medzi osobnosti roka 2018 aj Jána Kuciaka?! Skoro ako Vrana!

21.2.20 Doplnenie k danému článku. Už pred dvomi rokmi som tu nižšie v článku písala k tejto politickej téme vraždy novinára, môj pohľad názor v príspevku. Podľa mňa a dostupných informácií, všetko bolo už dopredu pripravené, len sa čakalo na vhodnú dobu a médiá mali veľkú úlohu a finančnú podporu, hlavne od mimovládnych organizácií a určite aj filantropa a blízkeho priatelia Kisku, Sorosa, všetko toto divadlo pretláčať a propagovať, aby to vrcholilo, buď majdanom alebo padnúťím vlády. Čo im tak úplne nevyšlo, ale bohužiaľ, vyhnali do ulíc masy zmanipulovaných a nevedomých ľudí, kde aj protištátny jedinci, ako v politike, prokuratúre tak v médiách, tvorili účelový nátlak na vládu a Fico radšej odstúpil, čo bola chyba, lebo v susednom Česku, Babiš a prezident Zeman odsúdili toto jednanie a vydržali. Pretože tam sa dialo niečo podobné, aj keď trochu neskôr, ale  bolo to také isté ako cez kopírák, len bez zbytočnej vraždy. Bola to vražda v ktorej určite majú prsty aj tajné služby amer.ambasády a ich agentov v súdnictve, v politike a v médiách. Vrah ani nieje ten, ktorý je označený. Ale nemôže byť zverejnené, kto za tým naozaj je, pretože to by úplne otočilo opozičnou politickou scénou tak, že by tu bol veľký chaos a to nemyslím len politický, ale chaos aj v ľudskom myslení, pretože by sa konečne dostala pravda do podvedomia tých nevedomých ktorí verili klamstvu. Ani slovenské tajné služby nemajú taký vplyv na tie americké, aby ich mohli usvedčiť. Preto je súdny proces len divadlo a hanba justicie. Ale ja pevne  verím v spravodlivosť a pravdu, že sa aj toto všetko raz dostane na svetlo, protože ľudia sa musia už konečne naučiť, aké sú rozdiely medzi pravdou a klamstvom, teda čo je pravda a čo lož, čomu a komu slepo verili. Nech spravodlivosť, právo a pravda víťazi, ale to všetko, záleží aj na nás, nesmieme mať strach. Viac v článku..

Tak ako priatelia máme jasno?!  Tak tiež tí , ktorí stále veria za slušné Slovensko, že to nebol biznis a akcia spozorovaná a pripravená z vonku, ešte stále vám to asi nedochádza ?!
Tak to musíte byť naozaj tak zaslepení, až primitívne ovládaní, že to nevnímate odkiaľ vietor fúkal?!
Že nič sa nedeje náhodou a všetko má svoju príčinu a následok.
Tu je pre mňa už dlho jasné, aký mám nato názor a pohľad, že sa mi puzzle skladajú pekné do seba, každým dňom. 
Že to všetko bolo pripravené, pekne z vonku, vďaka určitým aj známym osobnostiam, ktoré pracujú pre západné mocnosti , tak ako to bolo vo väčšine kauz a akcií podporované západom, medzi poslednými ako prevrat 89′ spis Gorila, advokát Valko, Kuciak a tiež pár ďalších prípadov. Do ktorých sú zaplatené známe osoby medzi sebou prepojení. Vďaka agentom podporovaných západom, ktori to medzi sebou pekne hrajú, práve  na rozklad vlády a štátu. Hlavne vďaka agentom  a ich poskokom, ktorých poznáme aj v médiách  vo vládnych kruhoch a tiež si myslím na poste prezidenta. Toto ocenenie je jasným dôkazom. Niečo podobné ako sa udialo týždne dozadu keď dostali určité vybrané osoby niektoré nevedomo vtiahnutí na ocenenie Biela Vrana, ľudia z blízkeho okolia Kuciaka, z vraždy, z ktorej viac menej profitovali média a určité politické creaturi . Heslo All for Jan nebolo náhodou, ale pripravené na ovládanie myslenia určitej skupine občanov. Veľké ocenenie, akou je Biela vrana, kde ocenenie väčšinou dostavujú a dostali mediálne presstitutky, zradcovia národa a ľudia ktorí majú v tomto prípade s Kuciakom nejakú väzbu. Vďaka tomuto pripravenému príbehu vraždy, aby to vo vhodnú chvíľu aj zapôsobilo na city a vedomie občanov,  chvílu na ktorú čakali a plánovali už dlhšie tiež médiá,  ktorou sa mala stať  vláda R.Fica a jej rozklad. Nechcem si Smer  zastávať, ale ide mi len o vysvetlenie a pravdu. 
Už by bolo na čase,  aby to pochopili aj tí zadúbení veriaci, ktorí verili určitým médiám a  ich mediálnej masáži vedomia. Že sa nechali oklamať a zatiahnuť do niečoho takého. Príde čas, keď sa veci vyriešia a všetko sa preukáže, aká bola pointa toho všetkého a aká je pravda. Ale že Amerika ho ocenila ako nejakého Hero-Hrdinu, mne  príde veľmi okaté a zbytočné, len aby sa zapáčili a zapôsobili na ovečky, urobili veľké gesto a amerika Kuciaka musela  oceniť, ako nejaké dôležitého jedinca, ktorý pre svet toľko urobil. Boli dôležitejší ľudia, ktorí si zaslúžili ocenenie, ale žiadneho sa nedočkali.  Ale mne je dosť jasné, že prečo to urobili. Pretože odtiaľ vietor fúka. Toto bola moja úvaha na celý ten Cirkus, kde prišli o život dvaja ľudia. Len preto lebo to niekto potreboval. Ale takto sa to vo svete demokracie deje, keď mocnosti ovládajú svet a kde si niektorí ľudia, ako bol aj Kuciak, vybrali cestu, ktorá bola plná zla aj klamstiev a podvodov. Tak sa mu to takto vrátilo. Ale ešte stále nechápem, prečo orgány v trestnom konaní neriešia ľudí, ktorí mu nosili rôzne vymyslené podklady pre media a boli pri ňom skoro do vraždy a potom rýchlo zmizli. Viem a pevne verim že pravda príde a potom budú všetci tí ktorí tomu verili, pekne prekvapení. 


zdroj. web, aktuality. 
Politická redaktorka
J.N.B

Pridaj komentár

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Connecting to %s