Najväčší slovenský denník je napojený na organizačnú štruktúru americkej neziskovky?! Ktorú spolufinancuje George Soros a v ktorej rade sedí riaditeľ najväčšieho vydavateľstva na slovensku?!

Keď sa stretne skupina proti štátnych jedincov u protiústavne zvolenej prezidentke. To Hovorí za všetko.

Tu zdieľam znovu môj starší vypracovaný článok, ku ktorému, chcem ešte pridať pár slov. Ako sme si dnes mohli všimnúť, tak dnes, v prezidentskom paláci dočasne  sediaca pani p-rezidentka Čaputová prijala skupinu investigatívnych novinárov a aktivistov, mimovládne organizácie Zastavme korupciu, teda pre progresívny svet liberálnych Hero jedincov, ktorí sa vraj podieľali na hľadaní pravdy a hľadaní dôkazov o vražde novinára Kuciaka! Poviem len toľko, ako to vidím z dostupných dôkazov a informácií. Dnes sa v paláci stretla, skupina proti štátnych jedincov, na čele s pani z Pezinské skládky, ktorí sa snažili od samého začiatku a robia to ďalej, rozvrátiť našu spoločnosť a zničiť našu štátnosť, justiciu, zdravý rozum slovákov za financie amerických mimovládnych organizácií a pána Sorosa. Ako všetci, zdravo politicky uvažujúci vieme, tak v tom majú prsty tí, ktorí sa skrývajú za slušnosť, politickú masku a spravodlivosť. Stretli sa tam, denníkN, aktuality, Sme, slušné Slovensko atď atď. Všetci tí, ktorí na vražde a celej tejto politickej komédií najviac Ťažili, tak ako aj pani v paláci a jej chlebodarci, spoza mláky.

Už je jasné, prečo SME a TREND oznámili, že už nebudú tlačiť  ďalšie problémové výroky Roberta Fica o vplyve maďarsko-amerického finančného mogula na destabilizáciu Slovenska!

V tomto článku sú zásadné informácie o systéme organizačného prepojenia najväčšieho mediálneho vydavateľstva v krajine pod Tatrami na americkú neziskovku v New Yorku, ktorá bola v Ruskej federácii zaradená na zoznam nežiaducich organizácií . Prinášame informácie, ktoré odhaľujú mohutné prerastanie vplyvu amerického finančníka maďarského pôvodu Georgea Sorosa nielen do neziskového, ale už aj do mediálneho sektora na slovenskom.

Tieto informácie, s ktorými vás zoznámime, sú len špičkou ľadovca udalostí, ktoré boli odštartované na slovensku s cieľom prevedenia riadeného štátneho prevratu a resete slovenskéj zahraničnej politiky a naštartovanie procesov “polarizovanie v krajine , kedy zahraničná politika novej vlády bude mať za úlohu koordinovať svoje kroky v súlade s americkými záujmami v Európe a menej v súlade so záujmami Európskej únie. Všetky procesy, ktoré boli na slovensku naštartované brutálnou dvojitou vraždou vo veľkej Mači, majú za úlohu zmeniť nielen vládu, ale predovšetkým jej zahraničnej orientácii. Na slovensku bola spustená farebná revolúcia a súvislosti, ktoré vidíme zo získaných informácií, iba odhaľujú desivá chápadlá mohutné mocenskej chobotnice, ktoré majú svoj pôvod za oceánom v USA.Najväčší slovenský denník zahájil cenzúru Roberta Fica, riaditeľ vydavateľstva je v predstavenstve americkej neziskovky spolu s riaditeľom Sorosovej nadácie.

Hlavným mediálnym organizátorom štátneho prevratu na slovenskom a mohutného útoku proti vláde slovenský republiky a proti demokraticky zvolenému premiérovi Robertovi Ficovi je najväčší slovenský denník SME. Za týmto denníkom stojí vydavateľstva Petit Press, ktorému šéfuje Alexej Fulmek. Majoritným akcionárom vo vydavateľstve je Prvá slovenská investičná skupina, as, menšinovým akcionárom je potom Penta. To sú všeobecne známe informácie. Lenže Alexej Fulmek, generálny riaditeľ vydavateľstva Petit Press, je však tiež jedným z riaditeľov a členom predstavenstva Media Development Investment Fund (MDIF) , čo je podivná nezisková organizácia Registrovaná v Spojených štátoch amerických ako non-profit organizácie. Táto americká Neziskovka bola v roku 2016 označená Ruskou federáciou za nežiaduce organizáciu v krajine. Podľa ruského Úradu Generálneho prokurátora ide o organizáciu, ktorá vykonáva rozkladnú činnosť a diverzné operácie na území Ruskej federácie proti ruskej vláde. A teraz, ako sa ukazuje, dokonca aj proti vláde slovenský republiky. A tu začína ísť do tuhého.

Generálny riaditeľ vydavateľa najväčšieho slovenského denníka sedí v New Yorku v neziskovke s pravou rukou George Sorosa. A niekto sa potom čudujú, prečo SME nechce publikovať výroky Roberta Fica o Sorosovi?

Spolu a Alexejom Fulmek je totiž v predstavenstve MDIF  tiež istý a nám veľmi dobre známy Houston Spencer , riaditeľ strategických operácií Open Society Foundations Georgea Sorosa , takže je jasné, prečo Rusko označilo MDIF za nežiaduce organizáciu v Rusku. Spencer je v hierarchii Sorosovej neziskovky jedným z hlavných organizátorov mediálnych stratégií Open Society Foundations a je Sorosova pravú ruku v oblasti investícií. Mnoho občanov na slovenskom si právom položí otázku, ako je vôbec možné, že majiteľ a šéf najväčšieho vydavateľstva v krajine sedia ako člen riaditeľského výboru v americkej neziskovke v New Yorku spolu s ľuďmi, ktorí pracujú pre lobistické nátlakové organizácie ako je OSF, ktoré presadzujú zmeny režimov v rôznych krajinách sveta.Alexej Fulmek, generálny riaditeľ Petit Press a člen predstavenstva riaditeľov americkej neziskovky Media Development Investment Fund.

MDIF má dve sídla, centrála je v New Yorku na adrese 37 West 20th Street, Suite 801, New York, NY 10011, USA. Druhé sídlo MDIF je v Prahe na adrese Salvátorská 10, 110 00 Praha 1 . Ako vyplýva z obchodného registra, pražská adresa reprezetuje dcéru americkej matky. Konateľkou pražskej pobočky je Marie Němcová, sídlo Praha – Bubeneč, Verdunská ul., PSČ 160 00. Marie Němcová je konateľkou nielen slovenskej divízie MDIF, ale bola aj konateľkou predchádzajúca subjektivity MDIF v SR pred premenovaním, konkrétne organizačnej zložky americkej spoločnosti v SR, Media development Loan Fund, inc.

Ako názov napovedá, jednalo sa o nadácii, ktorá poskytovala pôžičky. A práve na jednu takú pôžičku dôjde v tomto článku ešte reč. Adresa sídla tejto americkej neziskovej organziace bola iná, 45 West 21st Street, New York, NY 10010 . Marie Němcová je okrem toho zároveň členkou správnej rady Open Society Fund Praha , Verdunská 724/25, Bubeneč, Praha 6. Chápete už prepojenie tejto chobotnice? A táto Marie Němcová okrem iného koordinovala medzinárodné rozvojové projekty pre americkú federálnu neziskovky USAID, pre Holandské ministerstvo zahraničných vecí a pre Európsku úniu. Znovu sa potvrdzuje, že Praha je centrom svetového chazariátu a operácie amerických neziskoviek v Európe sú často sústredené do Prahy, odkiaľ potom riadi svoje operácie v celej Európe.

Americká Neziskovka nalieva peniaze do mediálnych projektov v krajinách celého sveta s cieľom presadzovanie amerických záujmov, a to aj pomocou revolúciou a prevratov z ulice, ak je potreba. V Rusku ju preto už označili za nežiaduce

Lenže to nie je zďaleka všetko. Media Development Investment Fund je svojím založením nezisková investičná spoločnosť, čo je špecialita anglosaského práva, kedy neziskový sektor môže podľa amerických zákonov prevádzkovať investičnú činnosť pre subjekty 3. strán v zahraničí bez akéhokoľvek kapitálového zdanenia výnosov v tretích krajinách. Preto na oficiálnom webe MDIF nájdete aj zoznam investorov , ktorí do tejto “neziskovky” nalievajú peniaze. Okrem Alexeja Fulmek ako fyzické osoby nájdeme celkom logicky v zozname investorov i Open Society Foundations Georgea Sorosa. Za pozornosť stojí aj spoločnosť Geosor Corp , Čo je firma založená v New Yorku v roku 1990 so sídlom 888 7th Avenue, Floor 33, New York, NY 10106 a jediným majiteľom a spoločníkom v tejto firme je George Soros, od ktorého mena a priezviska je názov firmy odvodený.

Takže George Soros investuje do MDIF z dvoch zdrojov, z Open Society a zo zdrojov Geosoru. A čo vlastne táto americká investičná Neziskovka MDIF robí? Nalieva peniaze do projektov tzv. Médií v desiatkach krajín celého sveta, kde sledujú americkí neokonzervatívci svoje záujmy a potrebujú ovplyvniť procesy a verejná mienka v krajinách v prospech záujmov systéme Pax Americana. Preto tieto neziskové organizácie ako je MDIF sa aktivizujú zakaždým tam, kde ide o zachovanie alebo posilnenie záujmov americkej zahraničnej politiky. A k čomu došlo na slovenských?

Keď slovenských premiér Robert Fico otvorene odkryl na tlačovej konferencii  karty a ukázal prstom na Georgea Sorosa, ľudia napojení na jeho neziskovky a investičné organizácie okamžite vyštartovali na ochranu finančného mogula a pristúpili k bezprecedentnému rozhodnutiu, ktoré vzbudilo pozornosť aj v médiách v Ruskej federácii . Najprv časopis TREND a vzápätí po ňom aj denník SME oznámili, že od tejto chvíle už nebudú informovať a publikovať akejkoľvek zmienky a prejavy premiéra slovenské republiky, ak sa v nich bude nachádzať meno “George Soros” 

Oba dva denníky sa tak verejne priznali, že budú vykonávať autocenzúru výrokov premiéra Slovenska na 1. stupni opdorového gradientu (ignorácia), aby sa k občanom a predplatiteľom oboch tlačovín nedostali vraj “deliktuálneho” informácie. O stupňoch odporového gradientu v procesoch riadenia sa viac dočítate uprostred v článku tu . Toto rozhodnutie prišlo pochopiteľne od majiteľov trendov (News and Media Holding, as) a SME (Petit Press), pretože mediálne profilácia a finančné dotácie vedú k štrukturálnym fondom neziskových investiček, za ktorými stoja financie nielen Georgea Sorosa, ale predovšetkým americkej štátnej moci, ktorá je finančne napojená na organizačnej zložky svetového chazariátu pod krídlami domu Rockefeller a domu Rothschild.

Prepojenie najväčšieho denníka, Toma Nicholsona, Gorily a 28-ročného novinára, ktorý to odskákal svojím životom za niekoho iného? Tohle dole na obrázku je skutočná Gorila!

Rozkaz znel jasne, Ficovej zmienky o Sorosovi už nesmie viac prejsť! Tragédia vraždy Jána Kuciaka a Martiny Kušnírová má aj jeden veľmi podivný rozmer, po ktorom naša redakcia usilovne pátra. Je to úloha novinára kanadského pôvodu Toma Nicholsona, ktorý priniesol kauzu údajnej východoslovenskej mafie Jáne Kuciak na stôl a dva týždne pred jeho vraždou zo Slovenska zmizol. Tom Nicholson je autorom slávnej knihy Gorila o prerastaniu korupcie na slovenských do najvyšších štruktúr štátu, ale predslov  k jeho knihe nenapísal nikto iný, než práve dnešný šéf Petit Press a vydavateľ SME, Alexej Fulmek.Existuje minimálne dôvodné podozrenie, že mladučký Ján Kuciak bol niekým dlhšiu dobu pripravovaný do úlohy budúcej obete, pretože celé 3 roky, keď pracoval pre Aktuality.sk (Ringier Axel Springer), tak dostával na stôl tie najvýbušnejšie kauzy, ale nie z pozície novinára, ktorý by ich zbieral v teréne, ale iba z pozície analytika, ktorý informácie a tipy na stole dostal od iných zdrojov, informácie vyhodnotil a svojím menom o nich napísal a publikoval ich.

Naozaj je veľmi zvláštne, keď Tom Nicholson nazbieral informácie o údajnej mafii na východnom Slovenskom, ale sám o tom nič nepublikoval, nazbierané informácie totiž položil na stôl 28-ročnému chlapcovi, aby informácie publikoval on pod svojím menom. Náhly odchod Toma Nicholsona zo Slovenska dva týždne pred Kuciakovu vraždou by potom mohol vysvetľovať určitý obrat v udalostiach, nad ktorými Tom Nicholson už nemal kontrolu. Nie je totiž normálne, aby veľké kauzy a tzv. Sólo-kapry dávali novinári niekomu len tak na stôl, aby ich dotyčný publikoval pod svojím menom.

To je za prvé nezmysel, to žiadny novinár nikdy neurobí a za druhé takýto postup smrdí, pretože sa dá interpretovať aj tak, že niekto nechce informácie pustiť von pod svojím menom, ale radšej pod menom nejakého redakčného analytika, ako bol práve Ján Kuciak. Ak riaditeľ najväčšieho vydavateľstva na slovenskom napíše Tomu Nicholsonovi do jeho knihy predslov, potom vznikajú otázky, aké existuje prepojenie medzi Tomom Nicholsonom, najväčším denníkom na slovenskom a Georgeom Sorosom, ktorého riaditeľ Open Society pre strategické plánovanie sedí v tej istej americkej neziskovce v New Yorku s riaditeľom vydavateľstvo najväčších novín na slovenský.

SME si požičalo peniaze na stavbu vlastnej tlačiarne. Pôžičku poskytol Media Development Investment Fund, kapitál George Sorosa

Alexej Fulmek bol vojnový novinár, ktorý spolu s Karol Ježík v januári 1993 založili denník SME. Alexej Fulmek bol najprv zástupcom šéfredaktora, potom predsedom predstavenstva a nakoniec bol generálnym riaditeľom Petit Press, kde je až doteraz. V roku 1995 si SME postavilo vlastné tlačiareň a vzalo si úver od … skúste hádať. Od spoločnosti Media Development Loan Fund, viď. pražská pobočka MDIF.A sme doma. Chápete už, ako fungujú háčiky a udice? A tento Alexej Fulmek je od januára 2013 členom tejto Media Development Loan Fund, ktorá sa medzičasom premenovala na Media Development Investment Fund. Táto spoločnosť vznikla v roku 1995 a sama o sebe na svojich stránkach prehlasuje, že je neziskovou organizáciou, ktorá pomáha financovať opozičnej médiá. A úvodné financovania pre štart tejto spoločnosti Media Development Investment Fund, ktorá poskytla niekoľko úverov denníka SME, poskytol kto iný ako George Soros.

Alexej Fulmek z Petit Pressu a prostredníctvom neho aj denník SME má tak zabezpečené krytie pre svoje aktivity, pretože spomínaný Alexej Fulmek sa zúčastňuje mnohých aktivít nadácie Otvorené spoločnosti na slovenskom, teda opäť v dikcii George Sorosa. A keď si uvedomíme, že Petit Press má dnes pod sebou viac ako 30 regionálnych periodík, prostredníctvom ktorých ovplyvňuje verejnú mienku, je to obrovská chobotnica. Beata Balogová, šéfredaktorka SME, sa takisto zúčastnila pochodu v piatok 2. marca 2018.

Kto organizoval demonštrácie v piatok 2. marca v Bratislave? Ľudia napojenie na SME, Petit Press vydavateľstvo a Open Society. Štátny prevrat koordinovaný mainstreamom a nevládkami!

V piatok 2. marca 2018 sa konal pochod k úradu vlády a organizátori tohto pochodu boli manželia Peter Nagy a Katarína Nagy Pázmány. Peter Nagy je projektovým manažérom nakladateľstvo Petit press, teda ľudia z vydavateľstva denníka SME. Aká náhoda. Peter Nagy aj Katarína Nagy Pázmány sa ohrádzali tým, že pri organizácii nespolupracovali so žiadnymi politickými stranami. Lenže ľudia z okruhu SME a ľudia z okruhu nakladateľstva Petit Press majú a mali vždy veľmi blízko k pravicovým politickým platformám, napr. Pri oslave 25. výročia založenia denníka SME v januári 2018 sa vyfotili redaktori SME spoločne s Andrej Kiska.Andrej Kiska, prezident SR si podáva ruku s šéfredaktorkou SME beaty Balogovú. Prezident prijal pozvanie na oslavy 25. výročia založenia SME.

Andrej Kiska navyše navštevuje večierky spriaznených redakcií najmä Týždeň, Denník N a denník SME, navyše Mikuláš Dzurinda aj Ivan Mikloš sa nechali počuť, že denník SME vždy stál na ich strane barikády. Ivan Mikloš bol tvorcom tých najdrastickejších neoliberálnych reforiem Dzurindovej vlády. Ďalej sa pochodu v piatok 2. marca 2018 zúčastnil Lukáš Fila, šéfredaktor Denníku N, rovnako ako Marek Chorvatovič, vedúci editor Denníku N, ktorý opakovane vystupuje v slovenských médiách s komentármi o slovenské. Poznáme spojku George Sorosa na slovenskom, novinárov Ondreja Starinského z Denníku N, ktorý od roku 2005 pracoval v Sorosovej nadácii Otvorené spoločnosti na slovenskom, najprv ako koordinátor súťaže Novinárska cena, potom ako manažér mediálneho programu. Krátko figuroval tiež v nadácii Petit Academy.

Organizátori údajne nezávislých protestov v Bratislave nie sú vôbec nezávislí. Všetci, do jedného, pracujú pre mainstreamové periodiká a pre neziskový sektor napojený na Open Society Georgea Sorosa!

Zaujímavé tiež je, že Open Society Fund Bratislava označuje ako ideálneho komika súčasnosti Jána Gordulič, ktorý podporuje protesty pred bytom Roberta Fica v rezidenčnom komplexe Bonaparte v Bratislave. Ďalej protesty spoluorganizuje Beata Balogová, šéfredaktorka SME, Martin Milan Šimečka, publicista z Denníku N, Arpád Soltész z Noviny.sk, Christophe Deloire, tajomník medzinárodné mimovládne organizácie Reportéri bez hraníc, chcú protestom vtlačiť medzinárodné publicitu, alebo herečka Petra Polnišová, ale aj Táňa Pauhofová, ktoré sa podieľali na kampani Ivety Radičovej, tvrdé stúpenkyňa organizácií Georgea Sorosa na slovenský. Herečka Petra Polnišová je vidieť v každej reklame, najmä na banky, mobilných operátorov, proste tam, kde tečú veľké peniaze.Andrej Kiska na oslavách 25. výročia SME, vpravo Alexej Fulmek, generálny riaditeľ Petit Press, vydavateľa SME.

Ďalej vyjadrila podporu tejto demonštrácii v piatok 2. marca 2018 Tereza Nvotová, tá rieši celý čas iba Mečiarismus, patrí k tej generácii, ktorá je pokračovateľom adorující neoliberálnej politickej kruhy a smerovanie. Ďalej Ján Orlovský, riaditeľ nadácie otvorenej spoločnosti, teda Georgea Sorosa , potom tiež Michal Hvorecký a ďalšie. Vidíme mohutnú sériu článkov vydavateľstva News and Media Holding as, pod ktoré spadá napr. Denník Trend, ktoré začali útočiť na Roberta Fica, keď odhalil v nedeľu 4. marca 2018 prepojenie Andreja Kisky s Georgom Sorosom, resp. jeho stretnutie 20. septembra 2017 v New Yorku.

Čo sa odohralo vlani v septembri v New Yorku? Utajená Kišková schôdzka s Georgeom Sorosom nebola zase až tak utajená, minimálne nie pre Roberta Fica. Vtedy ale netušil, že mu neziskovky a Soros začnú o pol roka neskôr ísť po krku

Andrej Kiska sa s Georgom Sorosom zišiel na 5. Avenue v New Yorku, a to 20. septembra 2017 na stretnutí od 10:00 do 11:00 podľa harmonogramu, a spolu s ním George Sorosa navštívili podpredseda vlády za SMER, Ing. Peter Pelegrini, štátny tajomník ministerstva zahraničných vecí a zástupca Miroslava Lajčáka, Ivan Korčok, hovorca a poradca expremiérky Ivety Radičovej Rado Baťo, riaditeľ zahraničného odboru kancelárie prezidenta Andreja Kisky Vít Koziak a vedúci odboru regionálnej politiky kancelárie prezidenta Andreja Kisky, dvadsaťšesťročná Vladimíra Ledecká. Tú sme potrebné mohli vidieť s luxusnou kabelkou od Chanelu za 5.000, – Eur počas služobnej cesty v Gruzínsku. To je tzv. Kišková zlatá mládež, ktorú si so sebou priviedol od roku 2014 do úradu kancelárie prezidenta.

Sprievodca v New Yorku im robil riaditeľ odboru protokolu prezidentskej kancelárie Andreja Kisky Tomáš Ferko, obchodný poradca slovenského veľvyslanca v USA Miroslava Ivana Peter Petian, ale aj prezidentský fotograf Marián Garaj. Sám minister zahraničia Slovenska Miroslav Lajčák sa spolu s Andrej Kiska stretli s Georgeom Sorosom už v roku 2016. Navyše, sám George Soros podľa uniknutých e-mailov z Wikileaks, v roku 2011 odporučil Hillary Clintonovej ako vhodného vyjednávača v Albánsku práve Miroslava Lajčáka zo Smeru.

A práve Miroslav Lajčák povedie zasadnutie OSN v New Yorku od októbra 2018, kde sa má odsúhlasiť dokument Globálny dopad migrácie (Global impact of migration) , v ktorom sú stavaní ekonomickí utečenci na rovnakú úroveň ako utečenci pred vojnou. Lenže prečo Fico vytiahol Sorosova kartu až teraz, keď mu hrozí pád vlády, keď o tomto stretnutí vedel už v septembri 2017, kedy tam s Andrej Kiska odišiel aj Miroslav Lajčák zo Smeru, rovnako ako jeho štátny tajomník Ivan Korčok za Smer, aj podpredseda vlády za Smer Peter Pelegrini? Navyše špeciál, ktorým všetci do USA odleteli, patril ministerstvu vnútra Roberta Kaliňáka za SMER. Okrem toho, SMER vôbec nepodporil zákon na obmedzenie vplyvu neziskoviek financovaných zo zahraničia, ale zrazu Robert Fico zisťuje, že mu tie isté neziskovky idú po krku.

Najväčšie noviny v krajine sa hrajú na ochrancu treskúcej pravdy, rozhodli sa cenzurovať premiéra vlastnej krajiny, ak začne občanom predkladať informácie o vplyve Sorosovej chobotnice na slovenskom médiá

Čo si majú občania slovenské republiky myslieť o tom, keď najväčší denník v krajine verejne oznámi, že bude cenzurovať výroky premiéra, ak budú obsahovať akejkoľvek zmienky o Georgi Sorosovi? Veď to je do neba volajúci autocenzúra! A denník SME to môže pokojne tisíckrát ospravedlňovať dobrými úmyslami o verejné blaho, ale to nie je úlohou médií. Teda, nie je to úlohou poctivých médií, aby som bol presný. Médiá majú informovať o tom, čo sa stalo a kto čo povedal a majú analyzovať z robia publicistiku a investigácia. Médiá nemajú utvárať lepšiu spoločnosť, lepší svet, lepšie zajtrajšky, preboha! To nie je totiž práca pre médiá, to je práca pre propagandu.A je smutné, že slovenské mainstream už dávno rezignoval na spravodajstvo, pretože to, čo z neho každý deň vyteká ako zapáchajúce hnis, to nemá so spravodajstvom absolútne nič spoločné. To je číra propaganda a umlčanie kohokoľvek, kto má iný názor, aj keby to mal byť napríklad aj premiér.

enže naša investigácia nekončí u šéfa a riaditeľa vydavateľa SME, zvláštne stopy vedú aj k vládnucej strane SMER. Robert Fico má vo vnútri vlastnej strany ľudí, na ktoré sa nedávno zameralo operačné krídlo Open Society Foundations Georgea Sorosa s cieľom získať ich pre spoluprácu v Európskom parlamente. V novembri minulého roka priniesla redakcie Aeronetu výbušný dokument, ktorý unikol z emailových serverov spoločnosti Open Society Foundations v Londýne. Ide o dokument popisujúci rozkladnú činnosť OSF pri získavaní vybraných poslancov Europarlamentu k spolupráci na cieľoch, ktoré George Soros plánuje realizovať a presadiť v Európskej únii.

Na zozname sú tri politici z vládneho Smeru Roberta Fica, sú to Monika Flašíková-Beňová, Monika Smolková a Boris Zala. Open Society Foundations je uviedla vo svojom utajovanom materiálu ako osoby, ktoré by bolo dobré získať pre spoluprácu na projektoch OSF v Európskej únii. Tento uniknutý dokument je dôkazom o rozkladné činnosti Sorosovej nadácie proti bezpečnosti a integrite poslancov Európskeho parlamentu a konkrétne proti morálne integrite ľudí z Ficova vládneho Smeru. Kauzu prešla slovenské médiá mlčaním, ignoranciou, tzn. na 1. stupni odporového gradientu, nikto teda situáciu neriešil.

Rukopis farebná revolúcia je vidieť v týchto hodinách vo všetkých slovenských médiách. Nedovoľte cudzej môcť vykonať na slovenský štátny prevrat s pomocou mainstreamového tlače!

V tomto investigatívnym článku majú naši čitatelia reálne dôkazy a faktografické údaje o prepojení slovenských mainstreamu s orgranizacemi George Sorosa, nie sú to žiadne konšpirácie, ale tvrdá novinárska fakty, ktoré sa nebojíme publikovať. Slovenské mainstreamové médiá zažívajú krízu a rovnaký odliv čitateľov, ktorý postihuje mainstreamové médiá aj v SR. Ľudia začínajú vnímať, že mainstream už prestáva plniť úlohu spravodajstvo, Ktoré informuje o tom, čo sa stalo a kto čo povedal, ale stáva sa postupne propagandistickým strojom na budovanie iného obrazu sveta, svetlých a lepších (rozumej podľa ich predstáv) zajtrajškov. Slovenskú občan sa dozvie, že najväčší denník v krajine nebude informovať o tom, čo povedal premiér na adresu niekoho iného. To je úplný rozvrat novinárčiny na slovenský. A občan sa pozrie na náš článok a uvedomí si, že riaditeľ vydavateľstva tohto najväčšieho denníka sedia ako riaditeľ v predstavenstve americkej neziskovky v New Yorku, do ktorej investične pumpuje peniaze Open Society Foundations Georgea Sorosa a dokonca od tejto neziskovky si Petit Press požičal peniaze na stavbu vlastné tlačiarne. Slovensko znesie všecko?Dosahujem za svoju krajinu … George Soros.

Slovenskú občan sa pozrie na hrob Jána Kuciaka a jeho snúbenice a cíti smútok. A potom sa pozrie na náš článok a zistí, že pán Kuciak nebol novinár v teréne, ale len analytik, ktorý publikoval pod svojím menom kauzy, ktoré mu na stôl často nosili iní ľudia. Ľudia ako Tom Nicholson, ktorý dva týždne pred jeho vraždou narýchlo odišiel zo Slovenska. Ten istý Tom Nicholson, ktorému do jeho knihy Gorila napísal predslov šéf vydavateľstva SME, ktorý sedí v jednej neziskovce v USA spolu s riaditeľom strategického plánovania Sorosovej Open Society Foundations. Novinárčina nie je o budovaní lepších zajtrajškov, to je úlohou ľudu, národa a politikov! Beda národu, v ktorom sa novinári stávajú revolucionári! Novinárčina je o prinášanie informácií, súvislostí, spojenie a kontaktov, bez ohľadu na to, či sa tým buduje lepší svet, alebo sa tým len odhaľuje neprehľadné prostredí, kde médiá plnia úlohu propagandistických nástrojov pod kontrolou riaditeľov, ktorí sedia v predstavenstvách rôznych neziskoviek a fondov kdesi za morom. Nenechávajte si tieto informácie pre seba a zdieľajte prosím tento článok na soicálních sieťach, v emailoch a v diskusiách na internete, nech sa ľudia dozvedia, ako je to naozaj s vplyvom George Sorosa na slovenské médiá.

Už vám to dochádza? Že o čo tu ide? Kto za tým stojí? Konečne otvorte oči a vstúpte si do svedomia a začnite vedome vnímať to čo sa deje okolo vás! Prestaňte sa nechávať manipulovať a konečne vnímajte zmyslami ktoré sme dostali ako dar!

zdroj: web, aenews

Jana J.N.B

Pridaj komentár

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Connecting to %s