Čo chce, pani neznáma v paláci? Alebo, ako skončí každá neznáma skládka?

Čaputová, Čaputová, celú dobu ste v Berlíne básnila o sebe a sebe rovných z vašich Sorosových otvorených spoločností a kde akých nastrkaných “odborníkoch. To vy ste fašisti, extrémisti a iný názor ako váš je neprijateľný. Len vy nemajte “péči” ako sa hovorí v Čechách o Slovensko a demokraciu na Slovensku, ako náhle sa dostane do vlády pán Harabin, opäť urobí na Slovensku poriadok a zo Slovenska právny štát! Už stačilo, váš predchodca mafián Kiska robil zo Slovákov mafiánov a vy z nás robíte extrémistov. Prečo vám váš tútor Soros neponúkne flek v Amerike keď Slovákov tak nenávidíte a pre 80% národa nedokážete nič urobiť? Iba pre tých svojich 20% čo vás volilo. Musí sa vám úžasne rozprávať pred tými, ktorí veľmi dobre vedia čo ste zač a kto vás dostal do prezidentského paláca. No je pravda že aj mnohí z nich sú z rovnakého cesta ako vy! Urobíme si poriadok, s ľuďmi ktorí skutočne Slovensko milujú!
Čaputová už vo voľbách klamala nie len svojich voličov, ale všetkých, celý národ.
Tie milióny alebo miliardy ktoré za ňu američania v kampani obetovali, čo dnes robia aj z liberálnymi stranami, robili za účelom ľudí zmanipulovať a vytvoriť z nej bohyňu, ale bohyňu zla. Už chápeme? Že americký a izraelský marketing vie čo robiť? Len nevedomí hlupáci nevidia a nechcú vedieť, možno ako aj ona a tí okolo nej, že všetko je účelovo tvorené, na zánik našej štátnosti. Ale poviem Vám jednu víziu, ktorá je možná a podľa svetového diania aj reálna, pokiaľ tento národ začne spoločne tvoriť zmeny, tej väčšiny 80%  ľudí, ktorí ju nevolili a skupina, ktorá tu stále má svoju väčšiu silu a moc, máme veľkú možnosť to navždy zastaviť. Poviem len toľko, že ona skončí skôr, ako s ňou majú na pláne mocnosti, robiť ďalšie štyri roky. Aj tak chceli robiť len zlo, pre tento národ. Dôležité je teraz vytvoriť silnú platformu národné cítiacich a zmýšľajúcich občanov a zničiť toto zlo, ktoré chce zničiť zdravú spoločnosť. Je tu doba príchodu dobra a zmien, v prospech dobrých ľudí. Ale je potrebné aby sme zastavili a zničili túto manipuláciu myslenia, prostredníctvom médií a vybraných liberálnych politikov, ktorí sú platení a podporovaní západom. Je čas sa spoločne postaviť na silný a zdravý odpor, len tak máme jedinú šancu a možnosť všetko to zlo, aj z minulosti odvrátiť a zmeniť v prospech celej histórii a budúcnosti Slovákov a našej zaslúženej štátnosti. Ideme do toho! My Sme Tu Doma a Za Našu Vlasť.
Ľudia je čas sa zbaviť týchto liberálnych strán a ich politiky, ale aj tej bábky v prezidentskom paláci, ktorá je proti ústavne, teda protiprávne inaugurovaná.  Je čas vziať spravodlivosť do našich rúk, keď starý politici nič nerobia a súhlasia s proti právnym jednaním a celým tým divadlom, ako v prezidentských voľbách tak aj v týchto parlamentných, tak na rade sú občania. Väčšina čo sedia v parlamente, nesú vinu, na tejto komédii, podvodu a klamstva. Viete o tom, že Mistrík, bývalí kandidát na prezidenta, ktorý sa vzdal, v prospech Čaputovej, tak predal alebo skôr kúpili jeho firmu, za MILIÓNY? Firma ktorá toľko určite nestála, pretože to nebola taká zisková firma, za toľko peňazí. Ale kúpili ju AMERIČANIA? Čo je zaujímavé, tak Mistrík, si potom zrazu urobil novú firmu tiež v tej istej budove? Nie je vám to divné?   Čo nato poviete? Tak Že? Pán Harabin mal znovu pravdu, že bol podvod v prezidentských voľbách, kde sa Mistrík, vzdal v prospech Čaputovej a jeho financie, tie takto získal späť, tým že američania kúpili jeho firmu. Tak že? Tu bol jasný podvod, tak ako to Harabin opísal k vyhláseniu k neplatnosti prezidentských volieb na Ústavný súd. Takto mu splatili tie jeho peniaze z kampane, ktoré dal Čaputovej! Už chápeme? Alebo stále nie?
Ako sa raz vyjadrila, Že ona nemá čas, pre ten zbytok národa, tých čo nie sú s ňou a za ňu, nemá čas, alebo ho nechce strácať? Toto môže povedať len duševný slaboch.
Čo dodať tejto Pezinské bábke?
Že, ten zvyšok, čo ti hlas nedali,  na ktorých ty, čas nechceš strácať, lebo aj tak nie si tu pre všetkých, len pre tých svojich, tak tých 80 % národa príde tebe a tým tvojim progresívnym liberálnym, vo voľbách, konečne ukázať, že tu stále vládne zdravý rozum, tradície , aj napriek tej vašej mediálnej kampani, manipuláciou a zavádzaním za americké peniaze, konečne vám slováci , vlastenci vo voľbách nakopú zadok.
Ale netreba zabúdať aj na svetovú politiku, ktorá liberálom ukázala čiernu dieru, práve američania teda Trump, ktorý nieje ich zástanca , im ukázal chrbát.
Pomaly sa to rozbieha a ja mám chuť si s Elánom zaspievať “že mi je ľúto” liberálno progresivni fašisti, zhasnú ako fakľa. Opäť sa nepodarilo mocným ovládnuť svet a zasa má na tom najväčšiu zásluhu Rusko. Mnohí nechápete, pretože sa neučíte, tentoraz boli presvedčení že svoj cieľ dosiahnu. Rusko bolo doráňané, nepredpokladali že sa znovu postaví na nohy a stane sa z neho opäť veľmoc. Čaputka si zvolila veľmi dobré šaty, ako do rakvy, pochováva Sorosove túžby a predstavy. Po nových amerických voľbách, víťazstvom Trumpa sa všetko rozbehne naplno, to budú viať iné vetry. Veľkú vojnu nezačnú, boja sa ruských zbraní a bez vojny sa začne upratovať podľa predstáv Trumpa, lepšie povedané, tých ktorí sú za ním.
Preto musíme voliť stranu Vlasť  pretože tu, jedine, kto to môže pomôcť zmeniť, je pán Judr. Štefan Harabin, ktorý je právne Eso a on to dokáže, veríme mu a spoločne to dokážeme. Volíme pronárodné strany vlastenci.
Prevzaté.
J.N.B a Emília Blážová

Pridaj komentár

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Connecting to %s