Čo sú a k čomu slúžia, neziskové a mimovládne organizácie? Je čas pochopiť túto špinavú hru, ich špinavých financií!

Zdieľam tu znovu môj starší článok, z pred parlamentných volieb, ktorý som písala preto, aby som možno niektorým len posunula sled dostupných informácií, ohľadom špinavéj  politickej hry, aj cudzej moci  v slovenskej politike. Som veľmi rada, že sa mi znovu potvrdilo to, že som sa priblížila k tej pravde,  čo tu naozaj prebieha, za politický boj mocností.  Myslela som, že  ľudia nebudú znovu slepí a hluchí  k celkovej situácii politického diania na slovensku. Viem, niektorí stratili chuť venovať sa týmto hrám, pretože majú iné problémy, napríklad,  ako prežiť. Chápem, že aj niektorých politická ľahostajnosť, alebo priveľké EGO, dopomohla k tomu, čo tu dnes, máme a kto tu prebral, tú vysnívanú(MOC). Možno pomôže zdieľať tento článok ešte raz a možno sa dostaneme až k tomu, aby sme začali chápať o čo tu v našom štáte naozaj ide! Že tu ide, o zničenie našej štátnosti, právneho štátu a zvrchovanosti štátu. Aktualizované 18.07.20

Už sa nesmie mlčať, musíme ľuďom ponúknuť to, čo sa v našich liberálnych protištátnych mienkotvrených mainstream médiách určite nedozvieme, teda fakty a pravda, o danej situácii ktorá tu je, už niekoľko rokov, ktorá prebieha na Slovensku a v slovenskej politike.
Aká moc, cudzích financií, oligarchov, finančných skupín a mimovládnych organizácií, má vplyv, na chod a rozvrat právneho systému, suverénneho zvrchovaného štátu! Tu vám ponúkame určité informácie ako tu fungujú mimovládne organizácie a kto figuruje v týchto protištátnych skupinách. Aby sa nezabudlo, že aj minulý mafián prezident, ktorý po všetkých dostupných dôkazoch, bude ďalej klamať verejnosť, lebo vie že majú moc týchto špinavých financií a mediálneho priestoru, že je nevinný a všetko je len politická kampaň? To už si naozaj myslia, že všetci sú padnutí na hlavu? Tak ako aj dnešná podvodníčka, pani v prezidentskom paláci, ale aj veľa dnešných opozičných politikov, sú jedny z nich,  dočasné pani v paláci, ktorú tiež podvodom dostali do prezidentského kresla, ktorá musí plniť ich agendu.

Majú obrovskú moc, ktorú musíme zastaviť. Je čas aby sme sa nebáli a ľuďom otvorili oči aká špinavá hra sa tu hrá.
Médiá vám podsúvajú len to, čo môžu a musia, pretože médiá pracujú pre cudziu moc z poza mláky.

Už od roku 89′ to začalo naberať na sile v manipulácii a v riadení myslenia občanov.
Tu si môžete prečítať pár dôležitých informácií o mimovládnych organizáciách a ľuďoch, ktorí pre nich pracujú, na prevzatí moci nad Slovenskou štátnosťou.


Kto je napríklad mladý 17 ročný bojovník proti fašizmu?
Marek  Mach pod lupu .. tak tomu neuverite kým je podporovaný………..pripraveny???…..takže, Mach pracuje pre mimovladne organizacie..OSF/open society foundation ,a neuverite kým je podporovaný Via Iuris a Ludia Ludom, to su dcérske spoločnosťi organizácie OSF ,Via Iuris je to organizacia z ktorej akože zišla ta naša p-rezdientka Čaputova .Tak je do toho zapletene no neuverite ale aj Penta ..Denník N…teda Haščák ,ktorý sa priznal k propagande za účelom zvýšenia zisku.

V tejto Mimovladke figuruje Mladý študent Mach ,ktorý dostava podporu od ESETU,ViA IURIS,CPF(Centrum pre filantropiu)v ktorej figuruje Kiska a iné mimovládne organizácie.


Môžete mi povedať ako také dieťa, čo v živote ešte skoro nič nezažil, nenaučil, nespoznal, chce bojovať proti fašizmu? Tak toto, im naozaj môžu žrať len hlupáci, alebo tie ovečky, ktoré si médiami nechajú tlačiť do podvedomia informácie, ktoré majú ovládnuť ich zmýšľanie a myslenie. Vieme prečo tie mimovládne organizácie figurujú v spoločnosti, že je to krycí manéver tajných služieb, zahraničného vplyvu do cudzieho štátu, potichu, tak aby to bolo kryté mimovládnou organizáciou.
Čo také dieťa ešte k tomu liberálne založené, teda možno aj vlastnou orientáciou iné, vie a môže bojovať proti fašizmu, keď ani nevie, čo je v skutočnosti fašizmus.
Tu je jasná manipulácia aj takými stránkami ako Zomri, kde boli vytvorené za účelom manipulácie mladých ľudí, podsúvanie k nenávisti k rozvratu štátu, chopenia a prevzatia moci opozíciou a tou ich americkou liberálnou demokraciou ako to je zvykom už v iných štátoch po celom svete a hlavne v Európe.

https://mimovladky.sk/2019/08/migracny-kompas-vysvetlujeme-detaily-o-migracii-integracii-a-azyle/

https://osf.sk/kategoria/podporene-projekty/demokracia-a-ludske-prava-kategoria/?fbclid=IwAR04UCbhnTiV5JyKfefCoZlzGhTndVNTlNZx1CiHgcnR_UyIIu0rOw3R76E

Všetci činitelia ,ktorý figurujú v prepojeniach sú súčasťou jedného podvodu na Občanoch slovenska.Tj. oni čerpajú zo štátneho ropočtu ,pre svoje osobné záujmy. Preto vznikla NAKA a Globsec ,aby si právnou(MAfianskou) formou ubránili hodnoty, ktoré nakradli..sú do toho zapletené všetky strany. Tak isto občanom slovenska niesu sprístupnené všetky informácie ,ako by, veď majú telévizu pod kontrólov.

Denník N vyvíja propagandu na mladú generáciu, za účelom dosiahnutia štátneho prevratu. Všetci sú prepojený cez Denník N.Kauza Kuciak je vytvorená za účelom ovplivnit/vyvolať v mladej generácii  pocity pomocou ,ktorého im nasmerujú a udajú im ciel za účelom výhri vo volbách.

Zaujímavé ale je, že členovia organizácie RMS s ktorou Marek Macha spolupracuje sa priamo podielajú na ovplivnovaný mladých:
Tu je pár dôležitých mien, ktoré by sme mali vedieť. Je to naozaj len pár z tých všetkých.

Katarína Čavojská
https://dennikn.sk/minuta/1429436/
Katarína Batková RMS
https://dennikn.sk/minuta/1429436/

Katarína Batková z Rady mládeže Slovenska dodala, že mládež nekonzumuje čokoľvek, čo sa jej objaví na monitore počítača či displeji smartfónu. „Nastavenie mladých ľudí sa nezmenilo v tom, že hľadajú komunitu, priateľstvo, dôveru. Na sociálnych sieťach fungujú často v uzavretých komunitách, kde existuje istý stupeň dôvery, členovia skupín sa navzájom poznajú zo života mimo internetu a siete sú teda iba ďalším médiom na prenos správ,“ uzavrela Batková

(RmS) Veronika Fishbone Vlčková.
Rada mládeže: Mladí považujú politiku za dôležitú, cítia sa v nej však stratení

Takže organizácie využívajú portale Penty na šírenie propagandy a ovplivnovanie volieb poslednych 10 rokov.Čo potvrdil na súdnom pojednávaný aj Haščák.

https://domov.sme.sk/c/22202480/rada-mladeze-mladi-povazuju-politiku-za-dolezitu-citia-sa-v-nej-vsak-strateni.html

Správna rada Centra pre filantropiu podporuju ESET,AMBSADA USA v Bratislave,Newton Media,Taylor Wessing,a ine.
http://www.cpf.sk/

Via iuris sponzory:AMBASADA USA,ESET,SOITRON,UNION,MINV a iné.
Operačný program Efektívna verejná správa (OP EVS) má za cieľ vytvoriť podmienky pre poskytovanie kvalitných a dostupných verejných služieb efektívnym spôsobom v každej fáze života resp. podnikania ich prijímateľov. Programová stratégia OP EVS reflektuje na potreby a výzvy komplexnej reformy verejnej správy SR.

Celková alokácia programu je 278 mil. EUR

https://viaiuris.sk/

Takto mladý študen ovplyvnuje mládež za účelom dosiahnut , ovplyvniť čo najväčši počet novovoličov za pomoci mediálneho giganta na slovensku NMH(news Media Holding) vlastniacu Pentou/Haščákom. Čím viac hlasov pre liberalne krídlo ,tým väčšia šanca na úspech.Tým si liberálne strany rozdelia korisť.

Marcel Dávid Zajac, predseda správnej rady FoAF..bloger v Denníku N..https://dennikn.sk/381062/osobnosti-pisu-nechceme-drotenu-oponu/

a vedúci https://foaf.sk/ludia/599795/vizualizacia

Je tu dost možné, že SIS chcela touto formou vydierat dennik N.

M.Vagovič..Sledovanie Petrom Tóthom si Marek Vagovič nevšimol. To, že robil špinavosti a diskreditačné kampane, sme vedeli dlho, hovorí šéf investigatívneho tímu Aktualít
https://dennikn.sk/1274768/vagovic-ako-vysetrovatel-by-som-totha-poriadne-pritlacil-k-stene-uz-pretiekol-pohar/

Arpad Soltesz-bloger denníka N..„Nie som rasista, ale vážne nemôžem vystáť bielu spodinu“
https://www.noviny.sk/autor/10-arpad-soltesz

Ján Bencik-bloger/dezinformátor-Nakoľko mi nie sú ľahostajné pomery na Slovensku, píšem na webe Denníka N blogy o tom, čo považujem za nebezpečné. Píšem o konšpirátoroch, kremeľských trolloch, pravicových aj ľavicových antiliberálnych extrémistoch
https://dennikn.sk/autor/jan-bencik/

Zuzana Behríková….ludia ludom dcerska neziskovka OSF/CPF /https://www.ludialudom.sk/profil/detail/5774
https://sk.linkedin.com/in/zuzana-behrikova-b50b939
Dušan Šemrinec….

Všetko nasvedčuje tomu že portále ,ktoré sprístupnila Penta teda Haščák malo iba jeden ciel dovršiť začatý boj zo Slovenskom.

Boris Strečanský Bloger denníkN/CPF…https://dennikn.sk/autor/bs30/

Igor Polakovič Bloger na denniku N/CPF…https://dennikn.sk/autor/polko/

Natália blahová ..SAS a denník N/CPF..https://dennikn.sk/autor/natalia-blahova

Zuzana Thullnerová…. Via  Iuris/CPF …http://www.ekoforum.sk/peticia/legislativa

Juraj Smatana bloger Denníka N/CPF/obcianske udruzenie…..https://www.teraz.sk/slovensko/sef-envirorezortu-by-sa-mal-podla-j/4880-clanok.html

Smatanove reakcie na internete k docasnej vlade:https://www.gorila.sk/detail/685783/Nazov-R-bol-vymazany

https://www.youtube.com/watch?v=1d3Zg_dw6r4&t=2s
Myslím si, že naozaj je tu ALARM najvyššieho stupňa, kde pokiaľ, tieto voľby ako vlastenci a národne zmýšľajúci občania,  nezachránime, tak to môže mať nezvratné fatálne NÁSLEDKY pre nás, ale aj tento národ, ktorý sme ťažkým bojom, vďaka našim starým, prastarým rodičom a velikánom po stáročia, konečne získali.


Ešte vypláva veľa Pravdy a špiny ohľadom zradcov vlastnej duše a národa. Ale teraz máme jedinú a možno poslednú voľbu Slovensko zachrániť. Volíme preto naozaj pro národné strany, ktoré nemajú za sebou mimovládne organizácie a oligarchov, teda cudziu moc ktorá chce získať moc nad našim štátom.

18.07.20 BOHUŽIAĽ A VEĽMI SMUTNÉ, ŽE SME TO POSRALI!! DOBRE UŽ BOLO A JE TO NAŠA KOLEKTÍVNA VINA!

zdroj. Web, FB, google