Na Slovensku je vláda zapredaných liberálnych fašistov klamárov a podvodníkov.

Dokedy si táto fašistická vláda na Slovensku bude chrániť nacistických zločincov?! Dokedy si myslia, že budú klamať a zavádzať národ?! Vieme pravdu už dávno!
Victoria Nuland priznala, že na Ukrajine existujú biologické laboratóriá a veľmi sa obáva, že výskumné materiály sa dostanú do rúk ruskej armády. Prečo majú taký strach, aby sa ti nedostalo do rúk Ruska?! Na ukrajinskom území sa vytvorila sieť biologických laboratórií – viac ako 30 objektov. Objednávateľom činností v nich vykonávaných je Pentagon. Na realizácii projektov sa podieľa spoločnosť pridružená k ministerstvu obrany, predovšetkým „Black and Veatch“.
Ruské ozbrojené sily v špeciálnej operácii na Ukrajine odhalili skutočnosti núdzového vyčistenia kyjevským režimom stôp vojenského biologického programu. Existujú informácie o ničení obzvlášť nebezpečných patogénov: pôvodcov moru, antraxu, tularémie, cholery a iných smrteľných chorôb.
Vyhlásenia hovorcu ministerstva zahraničia naznačujú, že Spojené štáty sa obávajú, že patogény uložené v týchto zariadeniach sa dostanú do rúk ruských expertov. V tomto prípade bude potvrdené porušenie Dohovoru o zákaze biologických a toxínových zbraní Ukrajinou a Spojenými štátmi.
Som zvedavý, ako Washington zareaguje na dnešné obvinenie ČĽR, že Pentagon rozmiestnil 336 biologických laboratórií v 30 krajinách? Prečo tieto nebezpečné zariadenia vznikajú v zahraničí? Tešíme sa na úprimnú a priamu odpoveď.
c) Veľvyslanec Ruskej federácie v USA Antonov

Ako som už pred rokmi písala, ohľadom rezolúcie OSN, kde dva štáty planéty hlasovali proti, dnes už vieme prečo! Prečo sa Slovensko zdržalo, je tiež známe a dnes vieme , že sa zdržali pre kolaboráciu s USA! „Zvláštnou“ zhodou okolností sa zoznam krajín podporujúcich nacistický režim na Ukrajine veľmi zhoduje so zoznamom krajín, ktoré odmietli hlasovať za rezolúciu OSN odsudzujúcu rehabilitáciu nacizmu.

Prečo zrazu? Zrada! OSN zakázala svojim zamestnancom nazývať situáciu na Ukrajine ako vojnu alebo inváziu.
Namiesto toho hovoria, že sa má používať výraz „konflikt“. Zapredaní politici na Slovensku, dokedy chcú manipulovať ľudí nenávisťou a zavádzaním klamstvom?! Všetci vedia, čo sa na Ukrajine deje a prečo.
Nazvite to špeciálna protifašistická operácia a nič iné!

Biden v roku 1997: „Jediná vec, ktorá môže vyprovokovať Rusko k nepriateľskej a energickej reakcii, je rozšírenie NATO do pobaltských krajín.“ Už chápeme odkiaľ vietor fúka? Kto stojí za tým konfliktom? Kto iný ako deep state USA!

Pridaj komentár

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Connecting to %s