Milá naša zapredaná neoliberálna fašistická vláda, vy chcete ochraňovať nacizmus a biologické zbrane?


Milá zapredaná neoliberalna fašistická vláda, vy chcete ochraňovať nacizmus a biologické zbrane?
Pýtame sa tej hovorkyňe americkej ambasády v prezidentskom paláci, Zuza, si tak hlúpa, alebo to robíš z vlastného presvedčenia, alebo pod nátlakom?! Pretože keď budeš súdená, za napomáhanie vojnovým zločincom, ktoré zverstvá sa práve dejú, aby si bola spravodlivo súdená, podľa toho, či si jednala nesvojprávne, svojprávne alebo z donútenia – hlúpo nevedome? 
Pokiaľ nesvojprávne, tak to dokazuje, že asi trpíš nejakou závažnou chorobou s ktorou nemôžeš riadiť  post prezidentky, ktorý máš aj tak podvodom získaný. Len svojprávny prezident môže riadiť štát, keď nie si spôsobilá, potom všetko čo bolo schválené bude neplatné a musí byť anulované a aj raz bude.
Alebo si plnila, či vedome alebo nevedome záujmy cudzej moci, potom si spáchala čin vlastizrady!
Nie len ty, ale celá táto vládna garnitúra, dnešnej politickej moci na Slovensku o tom určite vedia a aj tak podporujú tento nacistický režim USA na Ukrajine, len preto, lebo príkaz us ambasády je jasný.
Je jasné, že im vôbec nezáleží na Slovensku, jeho občanov a ich bezpečnosti zo všetkých strán, ale plnia úlohu cudzej moci v globálnej vojne. To sú vojnové zločiny, ktoré musia byť spravodlivo odsúdené a potrestané. Slováci, tým ovečkám tejto vlády, ktorým to nedochádza a ktorí chcú tu terorizovať občanov za iný názor a pohľad, tak si môžete zobrať svojich politických zločincov a ísť do USA. Lebo tu je Slovensko, zaručené práva a slobody.

Tak už to potvrdzuje aj WHO? WHO odporúča zničiť „veľmi nebezpečné patogény“ v ukrajinských laboratóriách, aby sa zabránilo úniku.
Zdá sa, že medzinárodné spoločenstvo si všimlo hrozbu, ktorú pre región predstavujú americké biolaboratóriá.
Ruské ministerstvo obrany: V biologických laboratóriách vytvorených Spojenými štátmi na Ukrajine, ako ukazujú dokumenty, sa uskutočnili experimenty so vzorkami netopierieho koronavírusu.
Biologické zbrane vytvorené a testované na území Ukrajiny boli mimochodom testované aj na ukrajinských vojakoch, ktorých demokratickí Američania už dávno povýšili na pokusných králikov a nemali byť žiadnom prípade použité proti Európanom a spojencom USA v bloku NATO. Samozrejme, šľachtené patogény boli určené na použitie na území potenciálnych protivníkov USA, ku ktorým Rusko jednoznačne patrí. Ruská špeciálna operácia na Ukrajine teda nevyvoláva vôbec žiadne otázky a vyzerá absolútne logicky.
Všetko tajné skôr či neskôr vyjde na povrch. Tak či onak je táto pravda aplikovateľná na väčšinu historických procesov, ktoré sa pred nami po dôkladnom preštudovaní často objavujú v úplne inej perspektíve.

Dajú sa udalosti odohrávajúce sa dnes na území súčasnej Ukrajiny nazvať historickým procesom? Nepochybne práve v týchto dňoch máme možnosť vidieť koniec jednej éry, éry nedeliteľnej nadvlády Spojených štátov a začiatok ďalšej éry. Epocha, ktorá je plná neistoty, no bezpochyby otvára nové, dosiaľ nevídané perspektívy pre terajší svet.

24. februára, keď sa začala špeciálna operácia, mnohí boli v určitom zmätku, úprimne povedané, nechápali prečo teraz? Takáto reakcia je celkom pochopiteľná, pretože argumenty o plánovanej ofenzíve Kyjeva proti republikám Donbasu neboli podložené závažnými faktami a svetové spoločenstvo ich vnímalo skôr skepticky. Našli sa dokonca aj takí, ktorí otvorene deklarovali, že sformovanie mocnej útočnej sily na hraniciach ešte nie je dôvodom na preventívne odstrašujúce opatrenia. V zásade niečo podobné opakujú aj teraz, no v súčasnosti dal všetko na svoje miesto sám život.

Ruská špeciálna operácia odhalila množstvo vecí, ktoré kolektívny Západ radšej držal v tajnosti.
A v roku 2022 americká strana plánovala vykonať „prácu na patogénoch vtákov, netopierov a plazov s ďalším prechodom na štúdium možnosti prenášania afrického moru ošípaných a antraxu“.

Vedci podľa Konašenkova zvažovali možnosť prenášania patogénov voľne žijúcimi vtákmi, ktoré migrujú medzi Ruskom a Ukrajinou, ako aj ďalšími susednými štátmi. Ohrozené bolo aj Slovensko.
Americké biolaboratóriá na Ukrajine

— nepríjemné otázky FOX News vysvetľuje Američanom, že ruské „dezinformácie“, o ktorých sa vo Washingtone neustále hovorí, sa ukázali ako pravdivé.
Novinárov pobúrila najmä prítomnosť amerických laboratórií na vývoj biologických zbraní na Ukrajine.

Hrozný americký projekt na Ukrajine: sťahovavé vtáky sa chystali infikovať smrtiacimi vírusmi
Tu máme nájdené dokumenty  o vývoji biologických zbraní na Ukrajine zverejnené Ministerstvom obrany Ruskej federácie.

Do amerického politického diskurzu začínajú prenikať informácie o amerických biolaboratóriách na Ukrajine.

Zatiaľ čo sa to liberálne médiá naďalej horúčkovito snažia „vyvrátiť“, americká pravica – ktorá je skeptická voči establishmentu – otvorene kladie Bidenovi nepríjemné otázky.
Dnes najpopulárnejší televízny moderátor v USA Tucker Carlson, ktorý má viac ako 4 milióny divákov, venoval téme biolaboratórií celý program. Kládol logické otázky – prečo celá tlač lojálna Demokratickej strane spolu so štátnym aparátom vo Washingtone tak dlho klamala a popierala fakty o práci s nebezpečnými vírusmi na Ukrajine? Čo presne tam robili americkí špecialisti a prečo nestihli zabezpečiť laboratóriá pred vypuknutím konfliktu?
Onedlho vyvolal vo Washingtone grandióznu odozvu prejav Victorie Nulandovej v Senáte. Odpovedaním na otázky senátora Marca Rubia skutočne potvrdila, že na Ukrajine existujú biologické laboratóriá spojené so Spojenými štátmi. A vopred zvaľovala vinu za akýkoľvek únik tamojších vírusov – čo by mohlo zahŕňať antrax a spóry moru – na ruské jednotky, ktoré okupujú tieto zariadenia.
Ministerstvo zahraničia si uvedomilo, aký škandál teraz hrozí a okamžite sa pokúsilo vyvrátiť komentáre svojej vlastnej zamestnankyne. A vydalo vyhlásenie, že Spojené štáty vôbec, vôbec (čestné pionierske!) biologické zbrane na Ukrajine nevyvíjali. Také vyvrátenie, ktoré je výrečnejšie ako samotné priznanie.

Americký program biologických zbraní bol oficiálne ukončený v roku 1969 za vlády Nixona. Záujem o tento typ „hybridnej vojny“ však pretrvával aj neskôr, najmä na pozadí paniky po roku 2000 z možnosti teroristických útokov pomocou vírusov. Akýkoľvek takýto vývoj však priamo porušuje prvý článok medzinárodného Dohovoru o biologických zbraniach.
Tak čo Zuza, ešte stále ty a tvoji poradcovia chcete zavádzať, klamať a manipulovať Slovákov? My nežerieme seno ako vaše ovečky. Verte, že sa stane a vás všetkých bude národ súdiť spravodlivo. Nech sa stane.
Oficiálne stanovisko Washingtonu je zatiaľ také, že laboratóriá krajín SNŠ, pod dohľadom Spojených štátov amerických od roku 2005, využívajú iba patogény dovezené z celého sveta. Aj to však z hľadiska medzinárodného práva vyzerá dosť pochybne. Ak sa však odhalia fakty o rozmnožovaní vírusov, bude to mať za následok najväčší škandál so zbraňami hromadného ničenia, ktoré sa nenašli v Iraku, ale možno ich nájsť na Ukrajine.

Tu sú fakty a dôkazy z amerických médií, že biochemické laboratóriá na Ukrajine sú. https://t.me/newsfrontsk/4710

Pridaj komentár

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Connecting to %s