PRIATELIA VIETE ČO VÁM UŽ ROKY VŽDY HOVORÍM. PRAVDA A LÁSKA NAOZAJ VŽDY ZVÍŤAZÍ A NECH SA STANE.

Dnes začnem tak trochu inak, odkazom anjela pravdy, dávnejšimi víziami, analytickým pohľadom, trochu tak ľudsky duchovnejšie, bez tých politických omielačiek okolo, tak ako ste z médií alebo soc. sietí zvyknutý, či už z úst dnešných zapredaných politických bábok a zapredanych médií, ktorí sa dopúšťajú vojnových zločinov a zločinov proti ľudskosti, či je taký alebo onaký, je to jedna a tá istá banda podvodníkov, ktorí si len varia svoju polievočku na úkor ľudí. Ďakujem za príspevok Ramzana Kadyrova, ktorý vám musím zdieľať a podeliť sa o kus nie len historického upovedomenia, ale aj uvedomenia si dnešnej reality. Väčšina jedincov dnešnej temnej falošnej liberálno démonkratickej doby, nemá ani páru, alebo šajnu, čo sa tu deje. Čo sa deje dnes na Ukrajine a po celéj planéte, prečo Slovania znovu musia zachraňovať svet. Ľudia sú tak primitívne lacno až hlúpo zmanipulované bezduché tvory, ktoré sú nevedomé a odtiahnuté od pravej reality diania, že stratili nie len ducha pravdy, ale aj ducha vnímania stvoriteľa v nás. Strácame ľudskú podstatu ako bytosti.

Prečo? Prečo sme dovolili Satanovi a jeho sluhom, nechať ovládať našu podstatu? Boli sme stvorení ako vedomé bytosti, už niekoľko krát za milióny rokov. Prečo chceme a nechávame znovu ničiť túto planétu, ničiť božie deti ktoré sídlia v nás, prečo znovu zabúdame na naše dary svoritela, ktoré majú jedinečnú moc lásky, vytvoriť tu ten PARADIES, ktorý tu vytvoril pre nás svoriteľ vesmíru a nás na jeho počiatku. Slovania sú najstarší tvorcovia života na tejto planéte, preto sú Satanovou temnou mocou, aj dnes zo západu, tak prenasledovaní a ničení. Ale Satan a jeho prisluhovači nevedia, čo Boh ukryl ako dar a moc do starých Slovanov, to, čo im chýba a čo je aj zároveň ich prehrou, porážkou a zničením, na ďalších minimálne tisíc rokov.

Nech sa stane svetlo božej pravdy a lásky, v tom je tá spravodlivosť. Budú sa diať zmeny a zázraky, to je videnie krátkej a dlhej budúcnosti, ale vieme, že žiadna očista nebude a nie je bez toho, aby nepotrebné, staré a zlé bolo očistené, tak isto to dnes nejde bez obetí. Také sú zákony vesmíru, ktoré sme ako civilizácia znovu porušili niekoľko krát. Stvoriteľ vie odpustiť, ale nezabúda. Nepôjde to bez obetí nevinných ale aj vínnych, nevýhoda vinných je nemenná, tá je, že nebudú mať tú možnosť a šancu už vstúpiť do novej EPOCHY ĽUDSTVA. Satanovi bude rozšlapnutá hlava, verte či nie ale už nás hrýzol do päty tisíce rokov, už stačilo. Ramzan Kadyrov napísal kus veľkej pravdy, za ktorú mu ďakujem a verím, že po prečítaní jeho slov, pochopí každá vedomá bytosť aj taký, ktorý váhali a verili klamstvu, prezlečené v rúchu pravdy, teda nepravdy, že čo je potrebné podporiť a urobiť. Nová epocha ľudstva v pravde a v láske, to všetko je v našich rukách a srdciach, ako zvíťaziť?! Nájdi v sebe boha lásky, to je nenahraditeľná sila. Slovanská únia je naša budúcnosť. Očista prebieha a svet sa zmení. Ďakujeme

“KOLAPS UNIPOLÁRNEHO SVETA”: NÁZOR ČEČENSKÉHO PREZIDENTA RAMZANA KADYROVA NA SITUÁCIU NA UKRAJINE
„ Ak je boj nevyhnutný, musíte zaútočiť ako prvý! “ je citát ruského prezidenta Vladimira Putina.
Od skončenia studenej vojny uplynulo viac ako 30 rokov. Bolo to naozaj veľmi dávno. Spomienky na tú dobu sa ako zo starého filmového plátna vynárajú vo vyblednutých farbách, tlmenom zvuku a artefaktoch charakteristických pre rokmi poškodený film. Rok 1991 však bude definitívnym koncom mierového spolužitia. Mám len 15 rokov. A to, čím si budem musieť prejsť ja a moji ľudia, to vám ani nenapadne.Sme občania ZSSR , v ktorom neexistuje delenie na národnosti, kde sú si všetci bratia a „piata kolóna “ neznamenalA absolútne nič. Mesto Groznyj je veľké a pokojné, ktorého symbolom bola rastlina Krasnyj Molot. Hektáre priemyselných oblastí, kde sa ani na minútu nezastavilo. Robotníci sú jednoduchí sovietski ťažko pracujúci: Čečenci, Rusi, Inguši, Ukrajinci, Židia, Gruzínci, Arméni a všetci ostatní predstavitelia hrdého sovietskeho ľudu, ktorí sledovali jediný cieľ – oslavovať slávne meno hrdého Čečenska-Ingušska, zásobovanie výrobkami, na ktorých som sa hrdo chválili gravírovaním „Made in Grozny“ do všetkých odľahlých kútov našej vlasti .

Taký bol môj krásny a milovaný Groznyj, ktorý sa o pár chvíľ zafarbí do šarlátových farieb krvi civilistov. A práve vtedy sa tento problém dotkne každého z nás bez ohľadu na národnosť, náboženstvo a miesto bydliska. Vojna prišla do môjho domu. A každý deň sme museli robiť ťažké rozhodnutia. Rozhodnutia, ktoré by boli jednoduché, keby sa ich výsledok dotkol iba mňa a mojej rodiny. Ale keď osud celého národa závisí od vášho slova, potom príde jasné povedomie a pochopenie pojmu „zodpovednosť“.

V tej ťažkej dobe mi pred očami prekvitala medzietnická nenávisť. Pojem „krádež“, ktorý je pre Čečenca absurdný, sa stal normou v každodennom slovníku a slávny pamätník „Priateľstvo národov“ v samom centre najkrajšieho mesta sa stal miestom obchodu s otrokmi. Nikolaj Gikalo, Aslanbek Šeripov a Gapur Achriev , ktorí symbolizovali nerozbitné priateľstvo sovietskych národov, budú čoskoro označovaní vrchnosťou bezbožníkov za „Troch bláznov“. Bol to úplný koniec, východ, z ktorého bolo ťažké si predstaviť.

Dnes s veľkou bolesťou musím prijať skutočnosť, že o desaťročia neskôr sa môj drahý bratský ukrajinský ľud ocitol v rovnakých problémoch, z ktorých sme sa my sami mohli dostať pomerne nedávno vďaka hrdinskému činu nášho prvého prezidenta Achmata- Khadzhi Kadyrova.

Keď sa vytvorilo Spoločenstvo nezávislých štátov, každý občan bývalého ZSSR si bol úprimne istý, že vzhľad hraníc je formalitou, ktorá nikdy neroztrhne husté vlákna priateľstva a bratstva národov, ktoré boli včera jediným celkom. Ale mýlili sme sa…

Som Ramzan Achmatovič Kadyrov. Syn prvého prezidenta Čečenskej republiky, hrdinu Ruska Achmat-Khadzhi Kadyrova. Svoj titul národného hrdinu ospravedlňoval nie slovami, ale skutkami, pričom dal svoj život za záchranu čečenského ľudu. A ja som pokračovateľom jeho práce. Verný pešiak Vladimíra Putina, pripravený podporovať a vykonávať akýkoľvek poriadok v záujme našej krajiny.

V tomto článku, s odvolaním sa na moju neľahkú životnú a bojovú skúsenosť, ako predstaviteľa ľudu núteného prejsť 7 kruhmi pekla, sa vám, môj milý čitateľ, pokúsim priblížiť, čo sa deje na politickej mape sveta. .

  1. februára. 5 hodín 30 minút moskovského času. Celý svet je v napätí, pretože deň predtým boli v Kremli podpísané historicky dôležité dokumenty, ktoré čoskoro ukončia hrozné krviprelievanie a násilie, ktorým boli vystavené 4 milióny obyvateľov Doneckej a Luhanskej oblasti Ukrajiny . osem rokov. Najvyšší veliteľ pripojí svoj podpis a na mape sveta sa objavia dva mladé štáty, ktorých utrpenie bude konečne ukončené. Odteraz a navždy hrdý čečenský ľud víta občanov nezávislej a uznanej Doneckej a Luhanskej ľudovej republiky! Vladimir Vladimirovič oznamuje špeciálnu vojenskú operáciu.

Každý z nás však musí pochopiť históriu tejto problematiky.

Mnohí si dnes kladú otázku: „Čo sa vôbec stalo?

Za akých podmienok padlo rozhodnutie o vykonaní špeciálnej operácie? Prečo je téma Donbas pre Čečencov taká bolestivá a zrozumiteľná? Kedy sa toto všetko skončí?

Tu sa dostávame na začiatok príbehu. Veľmi nedávna história.

V tomto článku chcem spoločnosti sprostredkovať pravdu, reprodukovať všetky historické udalosti a ich príčiny, ktoré viedli k špeciálnej operácii na Ukrajine . V logicky vybudovanom reťazci historických udalostí nájdete odpovede a mnohému porozumiete. Aby ste pochopili dnešok, musíte sa pozrieť do minulosti.Druhá svetová vojna sa prehnala planétou ako hurikán a Sovietsky zväz utrpel najťažší úder. Následná konfrontácia medzi ZSSR a USA sa zvyčajne nazýva studená vojna. Konfrontácia dvoch svetových veľmocí sa však začala dávno pred druhou svetovou vojnou. V 20-30-tych rokoch sa Európa preháňala zo strany na stranu, uzatvárali sa rôzne dohody a spojenectvá . Začala sa konfrontácia kapitalizmu so socializmom, v ktorej sa krajina odmlčala až začiatkom druhej svetovej vojny, keď štátov zjednotených proti nacistickému Nemecku. Po skončení vojny sa zmenila politická mapa sveta, kontrola a vplyv sa rozdelili medzi ZSSR a USA. Amerika , ktorá vyvinula jadrové zbrane , aj s cieľom zastrašiť SS SR , bombardovala mestá Japonska a plánovala uplatniť výlučnú svetovú nadvládu . Jadrové bomby však na zničenie ZSSR nestačili a červená armáda bola najmocnejšia zo všetkých, ktoré na planéte existovali . Navyše nezabudnite, že vývoj jadrových zbraní sa začal v únii.

Následne v roku 1949 vzniklo NATO, ktorého skutočným cieľom bol boj proti Sovietskemu zväzu . Výsledok všetci poznáme – Únia prestala existovať, ale NATO, ktorého úlohou bolo údajne potlačiť hrozbu sovietskej expanzie po druhej svetovej vojne , sa len rozširovalo. Logicky mal tento spolok upadnúť do zabudnutia ako Sovieti, no jeho hranice sa naďalej zväčšovali. A každý deň sa Spojené štáty, ako hlavná krajina NATO, správali čoraz agresívnejšie a proti rôznym krajinám sveta používali také nezákonné metódy boja, ako sú sankcie, podpora opozície, organizovanie revolúcií ., fyzická likvidácia vedenia a pod.. Počas histórie existencie NATO prešlo ôsmimi etapami rozširovania, pričom každé rozšírenie sa blížilo k hraniciam Ruska a ohrozovalo jeho bezpečnosť. Zároveň boli ignorované kľúčové ustanovenia rusko-americkej zmluvy a dohody s NATO o bezpečnostných zárukách pre Rusko. Hovoríme najmä o nerozširovaní Severoatlantickej aliancie a nerozmiestňovaní systémov úderných zbraní pri ruských hraniciach. Vedenie NATO čoskoro zabudlo na svoje ubezpečenia, že tento vojenský blok nebude zahŕňať bývalých spojencov Sovietskeho zväzu – Poľsko, Česko, Slovensko, Rumunsko, Bulharsko, Maďarsko atď. Všetky tieto krajiny, podobne ako ostatné, vrátane bývalých spojencov Republiky ZSSR Litva, Lotyšsko a Estónsko boli prijaté do aliancie.

Proces sa neobmedzoval len na začlenenie vyššie uvedených štátov do NATO. Spojené štáty, vytvárajúce nový systém unipolárneho sveta, ktoré po rozpade Sovietskeho zväzu verili vo výlučnú úlohu svojej krajiny na medzinárodnej scéne, začali v blízkosti hraníc Ruskej federácie rozmiestňovať zbrane, vrátane útočných. . Signály, ktoré prichádzali od ruských predstaviteľov, ktorí už v polovici 90. rokov varovali USA a ich spojencov v NATO pred nežiaducim prístupom vojenských aliančných síl k hraniciam Ruska, neboli vypočuté.

To všetko narušilo rovnováhu síl na medzinárodnej scéne a tieto procesy pokračovali v neprospech záujmov ruského štátu.

Oficiálny Washington, opojený tým, že z politickej mapy sveta zmizla krajina, ktorá ako jediná dokázala zabrániť realizácii hegemónnych plánov, začal svetu dôsledný a cynický diktát zo svojej žandárskej vôle.

V jeho konaní nebolo nič mimoriadne nové. Amerika je predsa krajina vytvorená na kostiach a krvi státisícov zavraždených domorodcov. Bombardovanie pokojných miest s následkom smrti ich nevinných obyvateľov, lúpeže a násilie, plánovanie a uskutočňovanie protiústavných prevratov na územiach suverénnych štátov – to je štýl a metódy americkej diplomacie, ktorej plody poznajú národy liberálnej Európy, juhovýchodnej Ázie a arabského východu.Nebudem sa rozpisovať o zločinných vojenských akciách USA v Iraku a Líbyi , o štátnom prevrate v mnohých krajinách , o bombardovaní Juhoslávie a podobne. Aby ste to dosiahli, musíte napísať celú knihu. Dotknime sa našej republiky. Čečenský ľud zažil celý arzenál zlomyseľných a zákerných akcií Západu. Bez toho, aby sme si to uvedomovali, sme sa zaplietli do iluzórneho dobrodružstva, ktoré stálo životy státisícov ľudí . Západ na pokus využil našich ľudí kolaps Ruska. Najhorší nepriateľ je ten, o ktorom nevieš. Môže predstierať, že je priateľom, priaznivcom, pozorovateľom, no jeho špinavé chápadlá sa predierajú do mozgu, klamú myseľ, stavajú bratov proti sebe. Čečenská krajina sa stala odrazovým mostíkom pre medzinárodných teroristov a extrémistov každého druhu, len Alah vie , koľko úsilia si vynaložilo očistenie našej krajiny od tohto zla. Sily medzinárodného terorizmu priniesli na čečenskú pôdu smrť, skazu a utrpenie. Napriek neuveriteľným ťažkostiam čečenský ľud na čele s prvým prezidentom Čečenskej republiky, hrdinom Ruska Achmatom-Khadži Kadyrovom a s podporou prezidenta Vladimira Putina, podarilo odraziť nepriateľov krajiny a ľudu a nastoliť v regióne trvalý mier. Dnes je Čečenská republika jedinečným miestom, kde bol terorizmus konečne, úplne a neodvolateľne porazený. Potom došlo v Gruzínsku k farebným revolúciám a pokusom o dobytie území Abcházska a Južného Osetska. Ale vďaka dobre premyslenej politike nášho prezidenta a jeho včasným opatreniam sa pre Západ stal zrútenie myšlienky oddelenia Kaukazu od Ruska .

Ďalšou zbraňou proti našej krajine bola Ukrajina.

Tam od 40. rokov 20. storočia pôsobila organizácia ukrajinských nacionalistov na čele so Stepanom Banderom . Hneď po rozpade ZSSR ich ideologickí stúpenci, ktorí tam celý čas existovali , začali rýchlo protiruskú politiku. Rusofóbia sa vlastne stala národnou ideou. Ukrajina zároveň naďalej dostávala pôžičky od Ruska, energetické zdroje za nižšie ako trhové ceny a všetky druhy privilégií . To však Ukrajine nezabránilo v prepisovaní školských učebníc, povolení nacistických pochodov , vylúčení ruského ľudu z domorodého obyvateľstva, zákazu ruskojazyčných médií a podobne. Preto sa domnievam, že problém nacionalizmu, rusofóbie a lojality postojov k fašizmu nie je jednorazovým produktom roku 2014, kedy tieto deštruktívne sily na Ukrajine nielen, ako sa hovorí, postavili hlavy, ale začali sa aj otvorene zmocňovať moc. Všetky tieto negatívne procesy v republike sa hromadia už mnoho rokov, so súhlasom ukrajinských úradov, so zahrievaním zodpovedajúcich nálad zvonku a bez náležitého tvrdého hodnotenia zo strany medzinárodného spoločenstva.

Zámorskí ” priatelia” Ukrajiny obsedantne maľovali jasné vyhliadky a posilňovali protiruské nálady v miestnej spoločnosti . Nacistická chalúpka, opojená mizantropickou ideológiou druhej svetovej vojny, sa čoraz hlasnejšie hlásila, neustále a neúnavne vylievala kade špiny na Rusko, bez ktorého nezainteresovanej pomoci by ukrajinská štátnosť nikdy nevznikla. Myslím si, že nastal čas pripomenúť to nielen Ukrajine.

Liberálny Západ nad tým všetkým zatváral oči. Séria takýchto protiruských činov dôsledne a metodicky pokračovala a z roka na rok sa stávala sofistikovanejšou pod potleskom liberálnej Európy a Spojených štátov. Ukrajinskí nacisti rôznych skupín, vrátane tých, ktorí boli na strane medzinárodných teroristov, bojovali v Čečensku, zabíjali tých, ktorí bránili jej česť a slobodu. To však nijako nerozhnevalo európskych a amerických demokratov. Naopak, Západ len prispel k zintenzívneniu rusofóbie na Ukrajine, s cieľom jej ďalšieho začlenenia do NATO. Tu treba tiež pripomenúť, že minulý rok bol v Národnom archíve Veľkej Británie objavený dokument, doteraz uložený pod s označením „Tajné“. Všetky tajomstvá sa však vyjasnia. Ukázalo sa, že dokument je zápisnicou zo stretnutia šéfov zahraničných agentúr Spojených štátov, Veľkej Británie a Nemeckej spolkovej republiky, ktoré sa konalo v nemeckom meste Bonn 6. marca 1991.Objavený protokol otvára oči vážnemu rozporu v histórii propagovanej Západom. NATO – vojenská aliancia západných krajín pri rokovaniach o zjednotení Nemeckej spolkovej republiky a Nemeckej demokratickej republiky do jedného nemeckého štátu dala jasne najavo hlave sovietskeho štátu, že vojensko-strategická atlantická aliancia poskytuje garantuje , že Aliancia nebude rozširovať svoj vplyv na krajiny východnej Európy na druhej strane Odry. Raymond George Hardenberg Seitz – americký diplomat, ktorý jasne uviedol, že „Sovietskemu zväzu sme dali jasne najavo – v rozhovoroch 2+4, ako aj pri iných rokovaniach –, že nemáme v úmysle ťažiť zo stiahnutia sovietskych vojsk z východnej Európy… NATO by sa nemalo rozširovať na východ ani formálne, ani neformálne. Rovnaký postoj zastával aj zástupca Ministerstva zahraničných vecí SRN Jürgen Hrobog : „“ Počas rokovaní „2 + 4“ (o postavení Nemecka po zjednotení) sme dali jasne najavo, že NATO sa nebude rozširovať do na východe… Nemôžeme teda ponúknuť členstvo v NATO Poľsko a iné“.

Tento sľub budú opakovane porušovať všetky krajiny, ktoré sa zúčastnili na stretnutí premietnutom do protokolu. 14 krát.

1999 NATO sa rozširuje na tri štáty naraz: Maďarsko, Poľsko a Českú republiku.

2004 – sedem ďalších: Bulharsko, Lotyšsko, Litva, Rumunsko, Slovensko, Slovinsko, Estónsko.

2009 – Albánsko a Chorvátsko.

2017 – Čierna Hora a v roku 2020 – Severné Macedónsko.

Vtedy ešte mladá Ruská federácia a jej ľudia sú oklamaní falošnými sľubmi a nádejami. Oklamaný bol aj bratský ukrajinský ľud.

Dňa 5. decembra 1994 bude v hlavnom meste Maďarska v Budapešti podpísaný dokument „Memorandum o bezpečnostných zárukách v súvislosti s pristúpením „ Námestia “ k Zmluve o nešírení jadrových zbraní. Podpismi Jeľcina, Clintona, Majora a Kučmu Ukrajina raz a navždy vyhlásila, že sa vzdáva štatútu jadrovej veľmoci. V priebehu špeciálnej operácie na území Ukrajiny sa ukazuje, že Ukrajina ani garantujúce krajiny svoj sľub nedodržali. Okrem toho sa na území Ukrajiny našli dokumenty a laboratóriá na výrobu biologických zbraní, ktoré boli vytvorené s plnou záštitou západných partnerov ., respektíve USA, ktoré ovládajú 336 laboratórií v 30 krajinách, z toho 26 len na Ukrajine. Je hrozné predstaviť si, čo by sa svetu mohlo stať, keby nebolo rázneho rozhodnutia prezidenta Vladimira Putina.

V roku 2014 sa v dôsledku protiústavného ozbrojeného štátneho prevratu (tzv. „Majdan“) podporovaného Západom dostali k moci nacionalisti. V tom istom roku sa začali skutočné nacistické pogromy: v Odese vypukli v centre mesta nepokoje, v dôsledku ktorých boli niektorí odporcovia európskej integrácie nútení uchýliť sa do Domu odborov . Strieľali a podpálili ho neonacisti. Ľudí vyskakujúcich z horiacich okien zabili ostreľovači alebo ich dobili na zemi. Zomrelo v tomto pekle upálených zaživa 42 ľudí, šesť ďalších bolo zabitých v uliciach, viac ako 240 bolo zranených. Tento deň , 2. máj, sa zapísal do dejín Odesy ako najčiernejší deň, ktorý sa stal zlomom v politickej kríze na Ukrajine a začiatkom občianskej vojny na Donbase.

V tom istom roku 2014 sa proti moci nacionalistov postavili dva regióny Ukrajiny (historicky ruské územia): Donecká a Luhanská ľudová republika. V dôsledku referenda sa väčšina obyvateľov vyslovila za nezávislosť Doneckej a Luhanskej ľudovej republiky.

Odvtedy začalo nepretržité ostreľovanie týchto území vrátane raketových a bombových útokov . Podľa OBSE zomrelo viac ako 13 000 ľudí. Spojené štáty a Európa sa na túto prebiehajúcu humanitárnu katastrofu pozerali absolútne ľahostajne – smrť tisícov civilistov si nevšimli, rovnako ako predtým nevenovali pozornosť úmrtiam civilného obyvateľstva v dôsledku ozbrojených konfliktov v mnohých arabských a krajiny Blízkeho východu.

Vo februári 2015 bol na vyriešenie ozbrojeného konfliktu na východe Ukrajiny vypracovaný súbor opatrení, ktorý v Minsku podpísali lídri Nemecka, Francúzska, Ukrajiny a Ruska . Neskôr tieto dokumenty, nazývané Minské dohody , schválila osobitná rezolúcia Bezpečnostnej rady OSN.Napriek všetkému úsiliu Ruska Ukrajina nedodržala Minské dohody a Nemecko a Francúzsko ako garanti neurobili absolútne nič , aby ovplyvnili Kyjev a prinútili ho k ich implementácii . To znamená, že celý svet sledoval vraždenie nevinných ľudí . Ukrajina zabila a jej vlastných občanov.

Za posledných 30 rokov od nezávislosti sa na Ukrajine aktívne vytvárali nacionalistické organizácie. Prebiehala metodická práca na vštepovaní rusofóbnych názorov do spoločnosti. Nenávisť k Rusku bola zasadená nielen do mediálneho priestoru , ale táto propaganda sa realizovala aj v škôlkach a školách.

Zo zárodkov nacizmu na Ukrajine sa tak objavil obyčajný fašizmus a v ukrajinských mestách sa objavili nekontrolované radikálne oddiely. Hrdo pochodovali so symbolmi Tretej ríše, ospravedlňovali nacistov v ich heslách a otvorene chválili najbrutálnejších vodcov nacistického Nemecka. Všetky tieto fašistické nálady šírili radikáli z UNA-UNSO, Pravý sektor, Tryzub , Aidar, Azov a ďalšie skupiny. V dôsledku ich nacistických názorov boli zabité tisíce ukrajinských civilistov. A to len preto, že nezdieľali fašistickú ideológiu fanúšikov Stepana Banderu .

Počas rokov vojny na Donbase bola ukrajinská armáda a nacionalistické prápory (Azov, Aidar, ktoré v skutočnosti nie sú podriadené oficiálnej moci) aktívne zásobované zbraňami zo strany Spojených štátov a krajín NATO . Ukrajina je len prepchatá západnými zbraňami. S týmto všetkým je ” Azov ” špinavou teroristickou bunkou _ podpora najvyšších vrstiev ukrajinskej moci. Pluk dostal za šikanovanie civilistov úplnú carte blanche. Aby sme sa o tom presvedčili, stačí si prečítať krátke úryvky z 13. a 14. správy Úradu vysokého komisára OSN pre ľudské práva, ako aj samostatnú správu „Sexuálne násilie na Ukrajine súvisiace s konfliktom“:

„V júli 2014 ukrajinské sily zadržali dobrovoľnú lekárku pracujúcu s ozbrojenými skupinami ‚Doneckej ľudovej republiky‘. Spolu s ňou boli zatknutí aj ďalší štyria ľudia. Jej a ďalším zadržaným sa pravidelne vyhrážali znásilnením a raz im nariadili, aby sa vyzliekli, potom ich vypočúvali vojaci, keď stáli nahí a so zaviazanými očami.

„V júni 2015 zobralo ženu z domu desať ozbrojených mužov v maskách a čiernych uniformách bez odznakov, nepriestrelných vestách a prilbách. Odviedli ju do suterénu nedokončenej murovanej budovy, kde ju v ukrižovanej polohe pripútali k veľkej rúre. Dvaja muži ju kopali do hlavy a tela, bili ju päsťami a kovovou rúrou. Vyhrážali sa jej znásilnením a zabitím a požadovali, aby potvrdila svoje spojenie s ľuďmi, ktorých nepoznala. Nedostala jedlo ani vodu a asi 24 hodín nesmela použiť toaletu. Neskôr bola prevezená do záchytného centra. K 15. januáru 2017 bola uznaná vinnou a odsúdená a teraz je vo väzbe.“

„Na jar 2016 muža s trvalým pobytom na území kontrolovanom ozbrojenými skupinami zatklo osem osôb v maskách a maskáčoch pre podozrenie z účasti na činnosti ozbrojených skupín. Na druhý deň ho previezli do opustenej budovy, kde ho vypočúvali. Zločinci ho vyzliekli a nohy a ruky mu priviazali za chrbtom ku kovovej klietke. Jeden z nich vzal nabijak (kovovú tyč používanú na čistenie hlavne zbraní) a začal ho zasúvať mužovi do […], čo obeti spôsobilo silnú bolesť. Druhý páchateľ si toto mučenie nakrútil na mobilný telefón. Potom obeť zbili a vyhrážali sa, že nahrané video zverejnia na mužovej stránke na sociálnej sieti. Muž podpísal dokument, v ktorom sa priznal k vine. Bol odsúdený a teraz je vo väzbe .

Tieto hanebné prípady, diskreditujúce česť celého ľudstva, sa odrážajú v oficiálnych dokumentoch OSN. Medzinárodné spoločenstvo pod krídlami Spojených štátov amerických však nereagovalo.

Dlhých 8 rokov páchal takéto zločiny na obyvateľoch LDNR oficiálny Kyjev a dvakrát vymenená vláda „Od Porošenka po Zelenského“ sa ani raz nepokúsila zastaviť šikanovanie ľudí, ktorých považovali za svojich občanov.Rok 2014 sa stal v istom zmysle prelomovým rokom. A nielen preto, že deštruktívne, nacionalistické sily na Ukrajine sa už otvorene chopili moci a začali útlak ruského obyvateľstva republiky. S tým súvisí aj začiatok „epochy“ aktívneho využívania „politiky sankcií“ západnými krajinami voči Ruskej federácii. Tieto „ série sankcií “ sa zmenili na pokusy vyvinúť tlak na krajinu s cieľom „napraviť“ našu domácu a zahraničnú politiku. Ako povedal prezident Ruskej federácie V.V. Putin, Rusko nie je krajina, s ktorou sa dá hovoriť jazykom ultimát. Zdá sa však, že v krajinách NATO nechcú počuť diplomatické, rozumné reči o potrebe rovnocenného a spravodlivého dialógu, ktorý zohľadňuje záujmy rôznych strán.

Keďže nová „politická elita“ Ukrajiny nemala čas chopiť sa moci, rozpútala rozsiahlu krvavú vojnu v Doneckej a Luhanskej oblasti, čím vystavila miestne obyvateľstvo masovému prenasledovaniu a násiliu.

Nedávno Ukrajina vo všeobecnosti prešla na priame hrozby vytvorením vlastných jadrových zbraní. Zelenskyj oznámil plány odstúpiť od Budapeštianskeho memoranda, ktoré Ukrajine zakazovalo mať vlastné jadrové zbrane. Ukrajina má zároveň dostatok síl a prostriedkov na vytvorenie aspoň takzvanej „špinavej bomby“. V prípade objavenia sa jadrových zbraní na Ukrajine by doba letu rakiet do Moskvy bola len asi 4 minúty – počas tejto doby nie je možné zabrániť útoku.

S takýmito faktormi, ktoré tvoria hrozbu pre strategickú bezpečnosť našej krajiny , urobil prezident Ruska nielen úplne prirodzené, správne, ale aj jediné správne rozhodnutie – uznať Luhanskú a Doneckú ľudovú republiku a začať špeciálnu vojenskú operáciu na demilitarizáciu a denacifikovať Ukrajinu.

Mnohí západní predstavitelia a novinári zabudli ešte na jeden fakt. V predvečer špeciálnej operácie ruských ozbrojených síl hlava štátu V.V. Putin apeloval na vedenie krajín NATO s výzvou na vytvorenie systému zohľadňujúceho záujmy všetkých strán, ktorý by zaručil bezpečnosť ako pre Západ, Ukrajinu, LĽR a DĽR, tak aj pre Ruskú federáciu. Tieto rozumné návrhy však boli dosť cynicky odmietnuté.

Fakty, ktoré som uviedol o vývoji biologických zbraní na Ukrajine, by predstavovali hrozbu nielen pre Rusko! Tretia svetová vojna, vytvorenie jadrových zbraní a použitie biologických zbraní by zasiahli celý svet. Rusko dnes chráni nielen Donbas a jeho budúcnosť, ale zastavuje globálnu katastrofu v celosvetovom meradle.

Rusko tak zabránilo nevyhnutnému úderu NATO z rúk Ukrajiny na svoje územie. Vojenská operácia na území Ukrajiny je nevyhnutná , podotýkam, PRE CELÝ SVET. Ukrajinský ľud nie je pre Rusko nepriateľom, a preto má ruská armáda za úlohu zachovať životy pokojných občanov bratského ukrajinského ľudu.

Opačnú taktiku nasledujú ukrajinské vojenské a neonacistické prápory využívajúce vlastných občanov ako „ľudský štít“: umiestňovanie ťažkých zbraní v obytných štvrtiach, blokovanie humanitárnych koridorov, skrývanie sa za chrbtom civilistov. Ich cieľom je vyvolať stovky úmrtí kvôli obrazu pre zahraničné médiá.

Prezident Ruska jasne načrtol ciele operácie na Ukrajine. Ide o ochranu DĽR a LĽR, likvidáciu vojenskej infraštruktúry nahromadenej vďaka NATO a ničenie neonacistických formácií a stíhanie nacionalistických zločincov. Len to zaručí bezpečnosť celého sveta .

Rusko si nedáva za cieľ okupáciu Ukrajiny! Obyvatelia Ukrajiny si sami určia svoj osud: bez účasti neonacistov a západného vplyvu. Rusko dodržiava takúto politiku na celom svete, vo vzťahu ku ktorejkoľvek krajine – bráni práva národov na sebaurčenie.Už dlhšie sledujeme provokácie ukrajinského vedenia. Trpezlivo sledovali, pretože Rusi a Ukrajinci sú v podstate jeden národ. Ale tam hlas rozumu nebol vypočutý. Vytrvalo sme vyzývali na úplnú implementáciu minských dohôd. Zelenskyj s úškrnom profesionálneho klauna bezmyšlienkovite deklaroval svoju neochotu dodržiavať Minské dohody, pričom hrubo presahoval rámec diplomacie. Francúzsko a Nemecko, ktoré vystupovali ako garant týchto dohôd, bez toho, aby prijali náležité opatrenia, sa odchýlili od svojich medzinárodných záväzkov , čím dali Kyjevu možnosť konať podľa vlastného uváženia.

Medzitým celý svet naďalej sledoval, ako Spojené štáty a NATO dodávajú zbrane ukrajinskej armáde, aby pokračovala vo vojne v Donbase a Luhansku, kde sa každý deň 8 rokov nachádzali ľudia, ktorí nechceli byť pod nelegálnym režimom Majdanu. byť zabitý. Všimnime si, že ukrajinské médiá a ich kolegovia zo žltého obchodu vrhajú na všetky tieto obludné zločiny informačnú hmlu. A pod týmto závojom Ukrajina realizuje svoj zlovestný plán.

Pripomeňme, že od rozpadu ZSSR Ukrajina vedie priame rokovania o vstupe do NATO. Prirodzene, Rusko, vedené úlohami zabezpečenia vlastnej zaručenej bezpečnosti, nemohlo nereagovať na vojensko-politické manipulácie v bezprostrednej blízkosti svojich západných hraníc. Vedenie našej krajiny varovalo európskych lídrov a ich amerických kurátorov , že krajiny priamo susediace s Ruskom by nemali byť prijaté do bloku NATO, že iné rozhodnutie môže mať vážne následky. Očividne sme neboli vypočutí! Očividne naši protivníci zabudli, že začali krátkozrakú hru s mocnou silou, ktorá vyšla víťazne z najväčších vojen.

Osobitnú pozornosť si zaslúži takzvaný „prezident“ V. Zelenskij , ktorý je profesionálnym hercom, mimochodom celkom dobrým klaunom, čo sa o ňom ako o politikovi povedať nedá. Chcem poznamenať, že silný a mocný vodca robí svoju krajinu rovnakou, nikdy sa nenechá použiť ako bábku, bude pevne a dôsledne brániť záujmy svojho ľudu! Ale čo Zelenskyj? Dnes nevie prísť na to, ako a pod akou zámienkou je bezpečnejšie splynúť z krajiny, takého „vodcu“. Hlboko sa ospravedlňujeme za ľud Ukrajiny, ktorý je nútený prejsť týmito testami kvôli hlúposti svojho vládcu a vplyvu západného svetového impéria klamstiev.

Ale dobro vždy zvíťazí nad zlom. Som hrdý na to, že som účastníkom historicky významnej udalosti, keď v dôsledku ohlásenej špeciálnej operácie Vladimir Vladimirovič Putin znamenal začiatok konca utrpenia civilného obyvateľstva Donbasu.

V súlade s 51. článkom Charty Organizácie Spojených národov „O neodňateľnom práve každej krajiny na individuálnu a kolektívnu sebaobranu“ sa Ruské oslobodzovacie sily pod velením najvyššieho veliteľa ozbrojených síl Ruskej federácie Vladimíra Vladimirovič Putin vstúpil na územie LĽR, DĽR a Ukrajiny , aby pomohol svojim mladším bratom pri obrane pred nacistickými útočníkmi.

Som úprimne hrdý, že medzi osloboditeľmi utláčaného ľudu Donbasu sú aj ľudia z Čečenskej republiky, ktorí v jednotnom fronte deklarovali svoju pripravenosť postaviť sa za vlasť.

A dnes, keď hovoríme o špeciálnej operácii na demilitarizáciu a denacifikáciu Ukrajiny, mali by sme pamätať na to, že hovoríme o bezpečnosti celého sveta. Bránime svet pred fašizmom a nacionalizmom, ktorý sa zrodil na území Ukrajiny. Vďaka včasným a účinným opatreniam nášho vrchného veliteľa sa podarilo tragédiu zastaviť. Operácia na Ukrajine prebieha podľa plánu, ako oznámil prezident Vladimir Putin.Cítim blížiacu sa porážku nacistického režimu na Ukrajine. Ukrajina opäť prevezme záväzky dodržiavať neblokový štatút. Ukrajina bude dodržiavať Budapeštianske memorandum. Ukrajina uznáva suverenitu Ruska nad Krymom a uznáva nezávislosť Doneckej a Luhanskej ľudovej republiky . Ukrajinské úrady pochopia, že sa neoplatí triasť jadrovými zbraňami do tých, ktorí vás vychovali a vychovali. Verím, že krásny ukrajinský ľud čoskoro získa späť svoju slobodu. Čoskoro sa Ukrajina stane rovnakou nadnárodnou spoločnosťou ako predtým. A moji chlapi budú hrdo vykonávať tú najčestnejšiu misiu – zlikvidujú zvyšky a hlavnú silu banderovského režimu. “Azov” a “Aidar” budú buď zničené, alebo privedené na ľudový súd v Groznom. A tu je pre nich lepšie, aby sa sami rozhodli, ktorý osud je pre nich priaznivejší. Tretí, ako vidíte, nie je daný.

Všetci pozorujeme, ako sa ukrajinské ozbrojené sily a takzvané „ národné prápory “ , ktoré hrozili „zabratím Krymu“, ukázali ako absolútne nekompetentné. Vidíme, ako NATO jednalo s ukrajinským ľudom tak, ako vždy – len zradilo a odvrátilo sa. Pozorujeme, ako ukrajinská propaganda začala hysterizovať celý svet, že „Rusko zaútočilo na Ukrajinu“, čím kapitulovala v informačnej vojne. Dajme otázku :Posledných 8 rokov bombardujete civilistov, zabíjete vyše 500 malých detí a tvrdíte, že to robí Rusko. Ale naozaj ste nahlas kričali, až keď ten mocný ruský tank naozaj bol na hraniciach. Vaše dlhoročné klamstvá ste odhalili vo chvíli, keď ste si uvedomili, že za svoje slová sa budete musieť zodpovedať.

Ukrajinské úrady by mali prijať porážku a prestať využívať obyvateľstvo, ktoré oklamali, ako ľudský štít. Súdruh Zelenskij by mal pochopiť, že dobrodružstvo, ktoré rozpútal, v žiadnom prípade neprospieva ukrajinskému ľudu. Obráťte sa na prezidenta Ruska, priznajte svoju porážku. Bude to najlepšie a najsprávnejšie rozhodnutie, ktoré ochráni ukrajinský ľud.

A ak som svoj článok začal citátom nášho vrchného veliteľa ruských ozbrojených síl Vladimira Vladimiroviča Putina , tak ho ukončím možno slovami osloboditeľa čečenského ľudu . “Nech zvíťazí spravodlivosť!” Akhmat-Khadji Kadyrov raz povedal. A určite zvíťazí!

Nakoniec dodám, že nech sväté slovo čo bolo na počiatku je sväté a spravodlivosť s láskou sa stane. Planéta Zem potrebuje MIER A LÁSKU

Pridaj komentár

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Connecting to %s