Ukrajinský prezident Porošenko v roku 2018 dosiahol 12 krát viac ako v minulom roku?! Na čom zarobil? Sú to jeho cukrovinky, alebo aj zbrane?

Nezabúdať Slováci. Čo sme vám pripomínali, tento článok je z roku 2018. Vedela som, že je to trefa. Ani sa to nemalo dostať von. Ale dostalo, aj keď už dnes blog nie je k dispozícii. Ale dávam ho sem ešte raz, na oživenie pamäte. Dnes je tam taká istá globálna bábka, herec, zločinec a nacista atď. Ktorý plní čo musí. Aj u nás dnes vláda plní tie isté plány, ako vláda minulá, až do špiku kosti politického divadla na Slovensku, nehovoriac prezidentský palác, to je všetko protiústavné, máme tu podvodníkov rovnakých ako ich páni z poza mláky, ved vieme komu slúžia. Satanovi sluhovia!

V tomto roku, teda 2018 dosahuje jeho finančný zisk približne 7 miliónov dolárov?! Ukrajina žije v chudobe a prezident si žije ako prasa v žite?! Takéto niečo, si myslím, že občania  Ukrajiny nechceli, keď sa nechali oklamať a vtiahnuť do Majdanu, ktorý bol umelo vytvorený západom, aby sa Porošenko dostal k moci a tak západ bol bližšie k Rusku. Ved to vidíme aj dnes, ako majú vojská NATO na svojom území! Prečo? Vieme väčšina veľmi dobre. Občania si veľmi dobre teraz uvedomujú, akú chybu urobili a komu verili. Ľudia žijú v chlade, pretože nemajú čím kúriť, bez financií a sociálneho zabezpečenia, málo jedla, v strachu, vo vojne a bez nejakého výhľadu do budúcnosti. Pretože to čo sa tam momentálne deje, nemá žiadnu ružovú budúcnosť. Len preto lebo vláda Ukrajiny sa nechali vtiahnuť a zapredať, do jasného plánu USA!
Porošenko si žije ako kráľ?! Ale ako dlho, mu to ešte vydrží? To je pre mňa otázka, na ktorú mám, aj svoju odpoveď. Môj názor a pohlaď je taký, že sa stane niečo čo prinúti lúdi, sa zbaviť ako Porošenka tak tej nacistickej skupiny , ktorá sa snaží robiť čistky na Ukrajine a zbavujú sa tých, ktorí sú niečim ešte proruský teda nevhodný a tých čo nechcú patriť k nálepke nacista.
Ale bližšie k Porošenkovi a jeho financiám, ktoré získal svojim biznisom. Pre mňa v prvom rade, kde získal viac financií, je v jeho špinavom biznise so zbraňami, ktorý  prebieha už dlhšiu dobu ako medzi EU tak aj z NATO. Nie len jeho cukríky mu vynášajú, sú jasné dôkazy, ktoré sú tajné. Pretože keby to bol zisk len z cukríkov, v tom prípade by na tom nebol tak ako to je dnes.
Ukrajinský prezident  Poroshenko vyhlásil svoje príjmy za rok 2018, čo predstavuje 198 miliónov hrivien (približne 7 miliónov dolárov), informuje ukrajinská informačná kancelária s odkazom na údaje poskytnuté jednotným registrom štátnych vyhlásení.
“Táto suma je 12 krát vyššia ako príjmy, ktoré prezident vyhlásil minulý rok, čo v roku 2017 predstavovalo 16,3 milióna hrivien (asi 584 000 dolárov),” píše sa v tlačovej správe.

Podľa ročného hodnotenia “Top 100 najbohatších Ukrajincov”, ktoré publikoval predajňa Novoje Vremja, čistá hodnota spoločnosti Porošenko sa odhaduje na 1,1 miliardy dolárov, pričom cukrárenská spoločnosť Roshen má byť kľúčovým aktívom.

V roku 2014, pred nástupom do funkcie prezidenta, Porošenko sľúbil, že sa vzdá všetkého svojho majetku okrem Kanálu 5, ukrajinského televízneho kanálu. Vo februári 2018 Porošenko uviedol, že počas svojho funkčného obdobia prezidenta sa jeho príjem výrazne znížil a jeho “život nie je sladký”.

To je jedno veľké klamstvo. Hodnota jeho majetku sa odhaduje na vyše 700 milionov eur.

Ukrajinský prezident Petro Porošenko vlastní 104 spoločností v rôznych krajinách, vrátane Ruska, Číny či Britských Panenských ostrovov. Vyplýva to z elektronického majetkového priznania hlavy štátu, podaného podľa denníka Ukrajinská pravda len hodinu pred vypršaním zákonnej lehoty. Prezident za minulý rok priznal celkový príjem viac ako 62 miliónov hrivien (2,25 milióna eur ). Viacero nehnuteľností

Na bankových účtoch má prezident viac ako 26 miliónov dolárov (23,8 miliónov eur), pol milióna hrivien a 14-tisíc eur, zatiaľ čo ďalších 60-tisíc dolárov a 900-tisíc hrivien má v hotovosti.

Porošenko a jeho rodina tiež vlastní dom o ploche 1332 štvorcových metrov pri Kyjeve v hodnote 30 miliónov hrivien (1,1 milióna eur), niekoľko pozemkov a bytov, ako aj rekreačné zariadenie pri Odese na juhu krajiny.

Vila v Španielsku?

Majetkové priznanie tiež zmieňuje osem luxusných áut, šesť švajčiarskych hodiniek, dva norkové a jeden sobolí kožuch, šperky, zbierku 84 obrazov a šiestich sôch a tri dámske kabelky Fendi, Dior a Chanel.

Prezident uistil, že “z každého centu boli zaplatené dane do rozpočtu Ukrajiny”, a pripomenul, že na dobročinnosť a na podporu armády venoval – či osobne, či zo svojich firiem – v posledných troch rokoch okolo 400 miliónov hrivien (takmer 15 miliónov eur).

Noviny Ukrajinská pravda pripomenul, že prezidentovo minuloročné majetkové priznanie nezmieňovalo majetok v cudzine. Denník tiež dodal, že tento rok na jar bol Porošenko v Španielsku, kde “podľa dôveryhodných zdrojov má vilu v meste Marbella, zakúpenú ešte pred zvolením”.

Čokoládový kráľ

Porošenko sa stal hlavou štátu ako jeden z najbohatších Ukrajincov. Kvôli vlastníctvua firmy Rosen na výrobu cukroviniek sa mu hovorilo tiež “čokoládový kráľ”.

Časopis Forbes-Ukrajina tento rok v marci napísal, že ukrajinskí oligarchovia za minulý rok schudobneli, v priemere o štvrtinu. Ale Porošenko na rozdiel od väčšiny svojich kolegov zbohatol. Forbes odhadol Porošenkovo imanie na 858 miliónov dolárov (785 miliónov eur), zhruba o 100 miliónov viac ako pred rokom.

Porošenko sa riadenia svojho podnikateľského impéria po prevzatí vysokej štátne funkcie vzdal. Okrem Čokoládovní mu patrí investičná banka, holding Ukrprominvest-Agro a rad podnikov automobilového, lodiarskeho a strojárskeho priemyslu či televízna stanice 5. kanál.

Tak ako priatelia, chápeme?! Hlavne vidíte sami, že takýto je prezident národa, národa ktorý žije v chudobe, vojne , biede a strachu, zatiaľ čo takýto bezcharakterný jedinec ako je Porošenko si žije ako svinský kráľ v žite?! Hanba takým ako je on, ale karma príde vždy, niekedy aj v tú pravú chvíľu. Pevne verím že aj Ukrajinský ľud sa preberie, otvori oči a dokážu jeho a jeho nacistických podporovatelov vyhnať, urobiť poriadok a zmeniť Ukrajinu.

Slovenská vláda, teda skôr bábky západných mocností, podporovali a stále podporujú, nelegitímnu vládu nacistov a fašistov na Ukrajine. Tu vidíte, že všetko je špinavá politická moc, ktorú musíme zastaviť.

Tak čo priatelia, ešte chce niekto tvrdiť, že história sa neopakuje?! Áno opakuje, do tej doby, pokiaľ sa neponaučíme z chýb. Stále je šanca! Nacizmus a fašizmus musíme konečne poraziť. Mor ho.

zdroj.web, TASR

Pridaj komentár

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Connecting to %s