Tak a karma prišla aj na M. Albrightovú- Jana Korbelová. Tá zapredaná teta mäsiarska, ktorá nechala bombardovať Juhosláviu.

Vraj ju  zožrala rakovina, smutné, choroba je zlá. Ale niekedy príde zaslúžene ako nejaký trest.
Viete kto to bol? Tu každý vedomí človek, ktorého zaujíma pravda, si  vie urobiť jasný obraz, prečo ako, začo. Všetko je prepojená sion anglosaská chobotnica svetových zločincov. Nech sa páči, čítajte s porozumením, aj medzi riadkami, vnímajte minulosť a zároveň dnešné svetové ale aj národné politické  dianie, tak tu pochopíte, že zlo musíme poraziť. Pravda a láska zvíťazí a Satanove bábky, dokladajú do kotla a v tom je tá božská spravodlivosť, ktorá si nájde vždy každého.

Albrightová 84r. sa narodila v pražskej židovskej rodine ako Marie Jana Korbelová. Bola pokrstená a vychovávali ju ako katolíčku, o svojom židovskom pôvode sa podľa vlastných slov dozvedela až po tom, čo Washington Post publikoval reportáž, v ktorej bolo spomenuté, že jej starí rodičia Arnošt a Olga Korbelovci i babička Ružena Spieglová a niekoľko príbuzných sa stali obeťami holokaustu.

Jej otec Jozef Korbel bol československý diplomat. Po Hitlerovej okupácii zvyšku Československa v marci 1939 s celou rodinou odišli do Londýna, pôsobil v exilovej vláde. Po vojne sa vrátili do Československa, po komunistickom prevrate v roku 1948 však odišli do USA.

Chápeme?! Komu patrili!

Albrightová vyštudovala Wellesley College, bola vydatá za Josepha Albrighta, s ktorým sa v roku 1983 rozviedli. Mali tri deti.

Magisterský a doktorandský titul absolvovala na Kolumbijskej univerzite, ktorú ukončila v roku 1976 pred tým, ako začala desaťročia trvajúcu kariéru vo vládnych službách a práci v oblasti zahraničných vecí.

Brošne ako posolstvo- alebo označenie ako symbolika

Albrightová bola známa aj tým, že nosila brošne alebo ozdobné špendlíky, aby vyjadrila svoje zahraničnopolitické posolstvá.

Keď zistila, že Rusi odpočúvali ministerstvo zahraničia, pri ďalšom stretnutí s nimi mala na sebe brošňu v tvare veľkej ploštice.
Len elementy zla používala vo svojich symboloch
Keď Saddám Husajn hovoril o Albrightovej ako o hadovi, začala nosiť zlatý hadí špendlík; keď ju volali bosorka, hrdo sa oháňala miniatúrnou metlou. (cnn)

To mal ale pravdu, aj bola tým hadom.

Áno už len bola.
Aj keď to trvalo dlhšie, za toľko nevinných ľudských bytostí, čo muselo zomrieť, ale taká vie byť tá spravodlivosť, vie prečo to robí podľa zákonov, ja si ale myslím, že to ju žralo zbytok života, tá rakovina, teda jej zlé výčitky ale nie svedomia, lebo zepredala dušu, nemala svedomie. Spravodlivosť si vždy nájde spôsob súdenia. Nesúdim, ani neprajem nič zlé. Len verím v spravodlivosť, lásku a v pravdu.
zdroj, web Jana J.N.B

Pridaj komentár

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Connecting to %s